2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که شرکت کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 238 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه منم شرکت کنم؟

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
بله

خب حالا ختم رو بهم میگین؟

فقط پنج شنبه ها بخونم؟

چند بار؟

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
2740
بله فقط 5 شنبه ها ختم دسته جمعی داریمیه یار البته بعضی روزای خاص هم داریم خوایتی خبرت میکنم

من برای رزق و روزی میخوام سوره واقعه بخونم.

اخه تنهایی سهل انگاری میکنم

یکی در میون میخونم

دسته جمعی بهتره

من برای رزق و روزی میخوام سوره واقعه بخونم. اخه تنهایی سهل انگاری میکنم یکی در میون میخونم دسته ج ...

باشه .بله هر روز بخونی بهتره .یا جواد الائمه  ادرکنی هم زیاد بگو موثره

ا
باشه .بله هر روز بخونی بهتره .یا جواد الائمه  ادرکنی هم زیاد بگو موثره

مرسی عزیزم

2706