2733
2734
عنوان

حاضر جوابا بياين دارم آتيش ميگيرم

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 45 پست
من اصلا نزديك نميشدم چون اونا تهرانن و كرونا بيشتره ولي رفتارشون خيلي زشت بود

بله بنظر منم رفتارشون زشت بوده

من اگه بودم تو گروه میگفتم 

کسی میدونه اینجا تو رشت تست کرونا کجا میگیرن؟آخه خیلی نگرانم ی وقت ازتون نگرفته باشم علایمشو داشتین 

بعد که میگفتن نه چه علایمی؟ 

میگفتم بیشعوری😏

ثابت شده از علایم جدید کروناست😂

اگه بودم اینو میگفتم البته بستگی داره چقدر باهاشون راحتی

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
من چه بدونم اون شصت تا تو بودی ؟😐😐😐😐 چه غلطی ‌...ببخشید ...چیز...می خواستم بگم مگه چیکار کردی ک ...

باور کن یه دفعه حتی بهت گفتم من فاطمه ام  

هیچی والا یکم در زمینه کرونا شفاف سازی کردم اون موقع که شفاف سازی مد نبود   تو که میدونی من بچه خوبیم   

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق ندارن  پوزخند بزنن حق ندارن مسخره کنن حق ندارن قایم کنن میتونستن بجه رو بیارن ولی بگن لطفا ...

ازين ناراحت شدم كه دست بچه خورد به لباس ما برگشت گفت بدو برو بشور لباس من كرونا داره مگه؟

باور کن یه دفعه حتی بهت گفتم من فاطمه ام     هیچی والا یکم در زمینه کرونا شفاف سازی کردم ...

بسم الله الرحمن الرحیم 😨😨😨 یادم نمیاد گفته باشی !

خوب الان که هستی 😊

استارتر جان حلال کن وسط تاپیکت رفیقم رو پیدا کردم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
خب حق دارن به نظر من شما از تهران رفتین بنظر من حق داشتن اونا چندین وقت باهم بودن و اگر یکیشون بگیره ...

عزيز من

از سه تا شهر مختلف بوديم

و اينكه اونا اهل تهرانن نه ما

بله بنظر منم رفتارشون زشت بوده من اگه بودم تو گروه میگفتم  کسی میدونه اینجا تو رشت تست کرونا ...

اگه گفتن چرا حرف نميزني

ميخام بگم آخه من كرونا دارم باهاتون حرف بزنم از من ميگيريد ...

يه تست از نويان بگيريد اومد مارو قلقلك داد يموقع كرونا نگرفته باشه از ما

راستي مامانم گفت ازشون معذرت خواهي كن اگه ميدونسيتم انقدر موذب ميشن اصلا خونشون نميرفتيم.

چطوره؟

عزيز من از سه تا شهر مختلف بوديم  و اينكه اونا اهل تهرانن نه ما

توی سایت یه چیزی خدا نکنه مد بشه . برای هر موقعیتی استفاده میکنن!!! 

من حق رو به شما میدم. دوستان انگار متوجه نشدن شما دقیقا چی میگی .

والا جمع شدن یه جا اشتباهه.‌چه مال یه شهر چه مال چند شهر! 

رفتار اونا هم با شما اشتباه بوده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740
بسم الله الرحمن الرحیم 😨😨😨 یادم نمیاد گفته باشی ! خوب الان که هستی 😊 استارتر جان حلال کن وس ...

صدق الله علی العظیم  

من تو رو تنها نمیزارم   

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
توی سایت یه چیزی خدا نکنه مد بشه . برای هر موقعیتی استفاده میکنن!!!  من حق رو به شما میدم. دوس ...

بابابزرگم ناراحت بود الابلا ميگفت بيايد 

٤ ماه بود نرفته بوديم

باباي اينام كه تا اونجا بري و خونشون نري قهر ميكنه

ميري ام كه رفتارشون اينجوريه

ازين ناراحت شدم كه دست بچه خورد به لباس ما برگشت گفت بدو برو بشور لباس من كرونا داره مگه؟

ولش کن اگه براشون واقعا کرونا مهم بود کلا مهمونی نمیرفتن یا نمیزاشتن ک مهمون بیاد 

اینا خواستن شماها رو ناراحت کنن

زمین گرده مطمئن باش 

اُفتاده ای بودم که دستم را گرفتی مانند نوری در دلِ من پا گرفتی/از آسمانِ عشق چترَت را گشودی یکدفعه در قلبِ اسیرم جاگرفتی/تو وارثِ جود و خسایِ حیدر هستی ارثیه را از حضرت زهرا گرفتی خدای من، مهربونم، خالقِ من ،میدونم میدونم میدووونم که از دلم خبر داری، میدونی تو قلبم چیه،تو خودت به تپش های قلبم که شدت میگیره به چشم هایی که یادم نمیره به صدایی که تو گوشمه آگاهی، تو ای مهربونترین ای پاکترین ای بزرگترین محبت و حقیقی ترین عشق، منو ما رو همه رو به انچه که در اتشش میسوزیم برسون ،من باور دارم که عشق یه محبت الهههیه که به هر کسی نمیدی، عشق غیر ارادیه، شعله ی عشق رو تو توی قلبم گذاشتی و وقتی که به درگاهت دعا کردم که این محبتو که این عشق رو از قلبم ببری و از یادم محو کنی این کار رو نکردی پس خدای من لطفا معجزه کن معجزه کن که من باور دارم اعجابِ تو همه ی انتظارا رو همه ی حسرتا همه ی غم های قلبمون رو میبره،  ای پروردگار مهربونِ ما، که همیشه مواظبمونی، ما رو طعام میدی و پرده پوشی میکنی لطفا همه ی ما رو خوشبخت و رستگار کن که قلب های پر از گناه و ناامید ما جز تو کسی رو نداره و روح خستمون سرگردون و آشفته حاله، خدایا لطفا ما رو بخاطر همه ی سرپیچی ها و گناهامون ببخش، بخاطر وجودِ آن یگانه قلبِ پاکی که تو زمین به ما و در کل جهان به تمام موجودات هدیه دادی ببخش ما قدرش رو ندونستیم، قلبش رو نشکستیم بلکه تکه تکه کردیم پس خدای من، از تو خواهش میکنم به امید ما ادم های خودخواهِ دنیا دوست به امید اصلاح  ننشینی و حکومتش رو برپا و پابرجا کنی❤
اگه گفتن چرا حرف نميزني ميخام بگم آخه من كرونا دارم باهاتون حرف بزنم از من ميگيريد ... يه تست از ن ...

من اگه بودم ی جور میگفتم که یعنی ما از شما ترسیدیم

چون اگه اینجوری بگی و اونام پررو باشن ی چی میگن مثلا میگن آره حتما از نویان تست میگیریم اونموقع بیشتر عصبانی میشی! 

ولی اگه در این حد پررو نیستن بگو

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
من اگه بودم ی جور میگفتم که یعنی ما از شما ترسیدیم چون اگه اینجوری بگی و اونام پررو باشن ی چی میگن ...

اينو ميگم و از گروه لفت ميدم

خودشون از كارشون پشيمون شده بودن هي اخرا ميومدن ميچسبيدن بمن هي ميگفتن چاي بخور منم گفتم من كرونا دارم ليوانا الوده ميشه

اينو ميگم و از گروه لفت ميدم خودشون از كارشون پشيمون شده بودن هي اخرا ميومدن ميچسبيدن بمن هي ميگفتن ...

اره اینجوری خوبههه

2706