2703
2553
عنوان

حاضر جوابا بياين دارم آتيش ميگيرم

683 بازدید | 45 پست

خونه دايي من رشتِ 

تو اين تعطيلات رفتيم دوروز مونديم خونش

خونه عموم و بابابزرگم كنار همه مجبوريم هميشه ميريم خونه بابابزرگم به عموم اينا هم سر بزنيم

امروز رفتيم خونشون يه عموي ديگمم خونه اونا بود

همشون چسبيده بودن بهم ولي از ما فرار ميكردن

انگار جُزام داريم

بچه كوچيكشونو تو اتاق قايم كرده بودن مامانم گفت بياريد يه ببينيمش اوردن مامانم اومد بگيره بغلش با اكراه دادن ... يهو دخترعموها نگاه كردن بهم نيشخند زدن

(مامان منم بنده خدا ساده س اصلا حواسش نبود به رفتار اينا)

اونيكي بچشون اومد منو قلقلك داد رفت دوباره سراغ خالش هي داد زد دستتو بشور بيا بچه ميگفت منكه دستمو جايي نزدم هي باهم ميخنديدن....

منم بهم برخورد قيافم رفت تو هم 

گفتم بابا پاشيد بريم خونه بابابزرگ

موقع درومدني دختر عموم گفت چرا چُس كردي گفتم از تو ياد گرفتم.

انقدر دلم گرفت از رفتارشون از تهران تا خونمون تو ماشين گريه كردم..

يه گروه سه نفره داريم

الان حرف نزنم سريع واكنش نشون ميدن

شما جاي من باشيد چي ميگيد حالشون گرفته شه؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم ادب داشتید بچه رو قایم نمیکردید

باعث تاسفه فامیلی مثل شما داشتن

بعدشم از گروه لفت میدادم

اُفتاده ای بودم که دستم را گرفتی مانند نوری در دلِ من پا گرفتی/از آسمانِ عشق چترَت را گشودی یکدفعه در قلبِ اسیرم جاگرفتی/تو وارثِ جود و خسایِ حیدر هستی ارثیه را از حضرت زهرا گرفتی خدای من، مهربونم، خالقِ من ،میدونم میدونم میدووونم که از دلم خبر داری، میدونی تو قلبم چیه،تو خودت به تپش های قلبم که شدت میگیره به چشم هایی که یادم نمیره به صدایی که تو گوشمه آگاهی، تو ای مهربونترین ای پاکترین ای بزرگترین محبت و حقیقی ترین عشق، منو ما رو همه رو به انچه که در اتشش میسوزیم برسون ،من باور دارم که عشق یه محبت الهههیه که به هر کسی نمیدی، عشق غیر ارادیه، شعله ی عشق رو تو توی قلبم گذاشتی و وقتی که به درگاهت دعا کردم که این محبتو که این عشق رو از قلبم ببری و از یادم محو کنی این کار رو نکردی پس خدای من لطفا معجزه کن معجزه کن که من باور دارم اعجابِ تو همه ی انتظارا رو همه ی حسرتا همه ی غم های قلبمون رو میبره،  ای پروردگار مهربونِ ما، که همیشه مواظبمونی، ما رو طعام میدی و پرده پوشی میکنی لطفا همه ی ما رو خوشبخت و رستگار کن که قلب های پر از گناه و ناامید ما جز تو کسی رو نداره و روح خستمون سرگردون و آشفته حاله، خدایا لطفا ما رو بخاطر همه ی سرپیچی ها و گناهامون ببخش، بخاطر وجودِ آن یگانه قلبِ پاکی که تو زمین به ما و در کل جهان به تمام موجودات هدیه دادی ببخش ما قدرش رو ندونستیم، قلبش رو نشکستیم بلکه تکه تکه کردیم پس خدای من، از تو خواهش میکنم به امید ما ادم های خودخواهِ دنیا دوست به امید اصلاح  ننشینی و حکومتش رو برپا و پابرجا کنی❤
2456

ی جورایی حق داشتن

ولی میتونستن بدون نیشخند و تیکه هم به شما بگن به هم نزدیک نشیم...! 

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2714
توام از قصد میرفتی تو حلقشون

اون آخرا از كارشون پشيمون شدن يكيشون اومد بمن گفت تنها تو هال نشين بيا پيش ما تو اشپزخونه گفتم نه من كرونا دارم از ميگيريد

قبل کرونا هم اینطوری بودن؟؟؟شاید بخاطره وجود کرونا اینجورین نه؟اخه چرا تو این کرونا پا میشین خونه دایی عمو میرین من یه سال خونوادمو ندیدم🔫😣

میشـه بـراے سـلامتی نـی نـیِ تـو دلـ👼ـم و خـانـوادم دعـا کنیـد❤
خیلی هم خوب برخورد کردن که راهتون دادن تو این اوضاع کرونا!والا بی فرهنگی هم حدی داره 

تو کجاااااایییییی؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706