2733
2734
خیلی حالم بده هرفیلم خیانتی تو ستایش تو ییلدیز هرجا میبینم جلو خودش گریه ام در میاد یه بار دل میسوزو ...

خوب عزیزم کاش نگاه نکنی این جور سریال‌ها ناخودآگاه آدمو برا خیانت زمینه سازی میکنن، و بعد خیانت داغ خاطرات رو تازه میکنن و باعث شکنجه روحی میشه

اره دقیقا بلید همینو به شوهرشم بگه که لیاقتت همون دخترای هرزه هست که تنها هنرشون همون ...خوریه

اووووف یعنی بخدا اتیش میگیرم این جور زنارو میبینم بخدا یه زنه ای بود طبقه بالای خونه ابجیم مینشست روزی نبود خاهرم از دستش گریه نکنه یه روز زیر راه پله قایم شدم خاهرم نبود زنه رفت دم خونش با شوهرم خاهرم لاس زدن اونم بدش نمیومد یه چادر رنگی سرش بود یه تاپ و شرتک یدفگی چادرشو انداخت داشت میگفت میای بالا کارت دارم و فلان خداشاهده یعنی اینقد اینو من زدم شیشه های خونشو زدم شکستم زنگ زد به پلیسو و اینا بعد یه هفته هم خونشو بار کرد رفت ولی یه یادگاری خوب واسش گذاشتم شوهر خاهرمم زدم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازاده شال و روسری لوازم ارایشی ۲۴ ساعت باخانم یکیشونم همکارش همون که میگم بی حیا و بیوه است دوتایی ب ...

گلم همون که گفتیم اینقدر دنبال این قضیه را نگیر فکر نکن تو بازنده ای اون دخترهای لاشی و شوهر احمقت بازنده هستن 

سعی کن ظاهرت و رفتارت را عوض کنی شاد باش و گاهی اون دخترها را مسخره کن و به بی حیایی و  کار احمقانه شوهرت بخند و بگو لیاقتت همون بی لیاقتهان

ولی اینجور که پیگسر باشی نکنه با هم حرف زدن یا فلان شوهرت فکر میکته اونها پخی هستن تو داری دورش میکنی 

مردها یه مشت احمقن دیگه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خیلی بیشتر از اونا کردم ولی وقتی قسم قران و گذاشت زیر پا دنیا رو سرم ریخت اون روزم گفت قسم میخورم رف ...

ببین همکار شوهرم با سه تا بچه به زنش خیانت کرد و باهمکارش رابطه داشتن زنشم هرکاری نتونست جلوشو بگیره رفت شکایت کرد درخواست نفقه و مهریه رو گذاشت اجرا چون استخدام رسمی هست حقوق و اموالشو توقیف کردن مهریه رو داره میگیره نفقه هم میگیره خرجی بچه هاهم میده شوهرش خودشم جمع کرد رفت شهرستان پیش خانوادش خانومه با بچه ها الان شوهرش مجدد برگشته و رفتارش عوض شده ولی شوهرش هرکاری کرد طلاق نگرفت زنش دادگاهم رفتن اما طلاق نگرفت گفت راه رو برات باز نمیزارم بری زن بگیری

تا خدا با من است زمانه با من است .
2728
عزیزم یا اقاییو میشناختم زن داشت بعد با یه دختر دیگه ام بود اونم به قصد ازدواج زنش قهر کرد و رفت و ج ...

شوهر منم اوایل میگفت اون باهاش خوشم بااون حال میکنم دختره ام همینو میگفت میگفت چرا نمیفهمی شوهرت تورو نمیخواد و ....الان هم حس میکنم برا ارامش خودش که میخواد اروم شم ولی دست از اونا نکشیده چون دیدم از قبلم با محبت تر شده حقم نبود تا پا طلاق برم و برگردم بعد ببینم شوهرم داره خونه میگیره براشون دیگه خونه بگیره فاااتحه مگه جدا میشن بهم بدتر میچسبن و رابطه عمیق تر

فقط خونواده خودشو گفتم همش میگفتن علط کرده ببخشش .نمیزاریم دیگه تکرار نمیکنه ولی این بخواد بکنه اونا ...

من هعی یاد اوری میکنم تو چطوری خودتو قانع کردی تورو خدا بهم بگو من امروزم نگم فردا باز یه تیکه میندازم دست خودم نیس از درون میسوزم یهو میپره از دهنم

2738
تووورووو خدااااااااا؟؟؟؟من به رابطه جننسی فقط شک دارم چون الت شوهرم یه مدت خیلی زخم بود الانم گاهی م ...

حتما دکتر برو حتما اگه رابطه داشته باشه باشوهرت رابطه نداشته باشی بهتره مریض نشی 

تا خدا با من است زمانه با من است .

شوهرت فقط برای رابطه جنسی با اون زنه ... اکثرا مردایی که وضعشون خوبه همینطورین . بنطرم یه کاری کن اون زن از زندگیت بره بیرون بزار همون عذاب روحی که تو میکشیو اونم بکشه ..این زنا خیلی خرابن حتی مردای خوبم به انحراف میکشونن .بدون اینکه به شوهرت چیزی بگی دنبال پدر و مادر اون دخترا بگرد ، ابروشونو ببر 

من یه پیشنهاد دارم برات  ببین اول از همه کلا از فکر کارآگاه بازی بیابیرون کلا  بعد فک کن ...

دقیقا روانشناسم همینو گفت خیلی دارم رو خودم کار میکنم هپش خرید و تفریح ام و سرگرمی ولی فکر اینکه شوهری که اونقدر دوستش داشتم و با چند نفر شریکم عدابم میده دنبال یه چیزم ذهنم اروم شه نمیتونم دیگه عادی قربون صدقه برم بگم بخندم اونم بگه خره باز گولش زدم حتی مشاور هم گول زد گفت تموم ولی الان به خونه گرفتن رسیده

نمیزارن خانوادم میگن ابرو ریزی نکن شکایت کنی بدتر از چشم شوهرت میوفتی

اسی زنیکه از اون خار ک .....هاست وقتی ورداشته گفته بچه هاتو خودم بزرگ میکنم یعنی تا تهش بگیر قشنگ مخ شوهررو شستشو کرده میتونی شوهرتو تعقیب کنی آمار زنرو در بیاری 

2706