2737
2734
منم اومدم خونه لخت بودن زنه رو فراری داد

تووورووو خدااااااااا؟؟؟؟من به رابطه جننسی فقط شک دارم چون الت شوهرم یه مدت خیلی زخم بود الانم گاهی میشه ولی من هیچ مشکلی ندارم میگم نکنه بخاطر اونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونستی تو هم همون جور تحریکش کنی ک دیگه سمت اون  زنیکه نره

گم شن بابا ....

اون که بخواد هرز بپره میپره 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
تووورووو خدااااااااا؟؟؟؟من به رابطه جننسی فقط شک دارم چون الت شوهرم یه مدت خیلی زخم بود الانم گاهی م ...

نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی احتمالش هست خواهر کم خودتو عذاب بده بااینکه میدونم محاله ولی مثل من نباش قوی باش

عزیزم یا اقاییو میشناختم زن داشت بعد با یه دختر دیگه ام بود اونم به قصد ازدواج زنش قهر کرد و رفت و جهازشو برد بعد دو سه ماه برگشت بچه ام نداشت. اخه خودش بچه طلاق بود برگشت طفلک دخترش بهش پیام میداد شوهرت ماله منه و ازت میگیرما اینجور حرفا. شوهره هم به زنش میگفت نمیخوامت بروخونه رو میدم بهت فقط برو دوستت ندارم زنه چون اکثر خانوادش طلاق گرفته بودن نمیخواست جدا شه‌. شوهرش قبلا انقد مطیعش بود همه میگفتن چقد این زن ذلیله اما جوری شده بود که توی فامیل زنشو خراب میکرد و بهش توهین میکرد که زنش ولش کنه حدود دو سالی شرایط این بود زنه انقد روانشناس رفت و هی کاری کرد شوهرش عاشقش شه اما نشد اخرش دختره شوهرشو ول کرد و شوهره باز با زنش خوب شد الانم بچه دارن.شما که شوهرت ابراز پشیمونی میکنه شوهر اون با پرویی میگفت میخوام بگیرمش تورو نمیخوام

لبریزم از سکوت بسیار
تووورووو خدااااااااا؟؟؟؟من به رابطه جننسی فقط شک دارم چون الت شوهرم یه مدت خیلی زخم بود الانم گاهی م ...

چه جور زخمیه

بیماری تناسلی نگیری 

چه وحشی هم هستن

2738
عزیزم هرکاری کنی هرزه هرزه اس به نظرم تو ظاهر باهاش خوب باش به روش نیارولی ازقلبت بندازش دور ازش جدا ...

فکر میکنی ننداختم انقدر دوسش داشتم انقدر وابسته بودم الان انگار فقط عادت خیلی ازش سردم خیلی چون دیگه نه دوست دارم نه رابطه هیچی برام جذابیت نداره

تو هم به خانواده ها گفتی یا اقدامی کردی برا جدایی؟الان رفتار شوهرت چطوره

فقط خونواده خودشو گفتم همش میگفتن علط کرده ببخشش .نمیزاریم دیگه تکرار نمیکنه ولی این بخواد بکنه اونا کجان.متاسفانه هستم باهاش مثلا بخشیدم روانشناس رفتم میگفت چون باراوله دیدیش ببخشش ولی مگه میشه الانم خیلی رابطمون بهتره ولی از دورن داغونم

فکر میکنی خجالت میکشن؟ اگر مطینی خجالت میکشن برو بگو مدرک نمیخواد همین که بگی کافیه مدرک جمع کردن ن ...

خجالت نه ولی هرچی بی غیرت باشه باز جمع میکنه دختره ام میترسه برا یکیشون از کنار خودش مغازشو برد یه محل دیگه از ترسش 

نمیشد بچه دارم خانواده شوهرم خیلی عوضی اند خیلی اذیتم کردن خیلی الانم داداششون و تشویق میکنن میگن بر ...

من یه پیشنهاد دارم برات 

ببین اول از همه کلا از فکر کارآگاه بازی بیابیرون کلا 

بعد فک کن واقعا شوهرت مرده و فقط بچه هاتو داری 

بعد از ته دلت زندگیتو بسپار به خدا و دلتو اروم کن

از افسردگی بیا بیرون هر روز ورزش کن زبان بخون با بچه هات شاد باش خوب بپوش خوب زندگی کن اعتماد بنفستو ببر بالا هیچ اهمیتی به شوهرت و کاراش نده و زندگیتو بکن مطمئن باش شوهرت برمیگرده نزار از سر ترحم باهات بمونه 

تا خدا با من است زمانه با من است .
فکر میکنی ننداختم انقدر دوسش داشتم انقدر وابسته بودم الان انگار فقط عادت خیلی ازش سردم خیلی چون دیگه ...

خوبه این حست ولی نذار خودت از بین بری شاد باش و به خودت برس و خوش بگذزون تا بترکه 

البته فقط یادت باشه سمت خیانت نری چون مردها بی ارزشتر از اونی هستن که  بهشون محبت بشه چه جسمی چه عاطفی و خیلی هاشون دنبال طعمه هستن از زنهایی مثل شما سو استفاده کنن بالاخره اون ک۶ شوهرت بود و متعهد این شد وای به بقیه هرزه هاشون...

ولی هر جور شده قشنگ زندگی کن و خوش بگذرون با بچه هات 

اسی خییییلی ازت خوشم اومد آفرینننن😘😘😘

ان شاالله ارامش به زندگیت برمی گرده

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
2706