2733
2739
عنوان

کیا لیزر مو زائد انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 48 پست
یعنی سه ماه که نمیری موهات هیچ نمیان من دو جلسه رفتم موها کمتر شون انگار دستام زیر پوستی اومدنه

ببین ی چیزی از اون دستگاهاس ک اولش ی مایعی میزنن ؟؟؟؟ اگه از اوناس دیگه نرو چون اصلا تاثیر نداره

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم
ببین ی چیزی از اون دستگاهاس ک اولش ی مایعی میزنن ؟؟؟؟ اگه از اوناس دیگه نرو چون اصلا تاثیر نداره

اره از اوناس 

پول ندارم که بخوام اون دستگاهارو برم ک ژل نمیزنن اینجا جلسه ای 450ولی اینی که میرم 200

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره از اوناس  پول ندارم که بخوام اون دستگاهارو برم ک ژل نمیزنن اینجا جلسه ای 450ولی اینی که می ...

پولتو داری می ریزی دور...فک میکنی این هزینش کمتر در میاد برات...جای ۸ جلسه باید دو برابرش و بری اونم ب نتیجه ای ک میخوای نمیرسی

پولتو داری می ریزی دور...فک میکنی این هزینش کمتر در میاد برات...جای ۸ جلسه باید دو برابرش و بری اونم ...

با همین ۲۰۰ تومن اولش چند تا جا ک مهم تره بگو بزنه برات ...کم کم برو جلو یهو چشم باز میکنی میبینی کل بدن و زدی از نتیجش هم راضی

2731
پولتو داری می ریزی دور...فک میکنی این هزینش کمتر در میاد برات...جای ۸ جلسه باید دو برابرش و بری اونم ...

عزیزم یه تومنم فقط باهاش میشع دو جلسه برم والا مامانم پول نمیدم بخوام برم 😢

از دست ای موهام خسته شدم والا چه بدبختی نسیبم شده 

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
عزیزم یه تومنم فقط باهاش میشع دو جلسه برم والا مامانم پول نمیدم بخوام برم 😢 از دست ای موهام خسته ش ...

میگم ک اولش اون جایی رو ب ن ک بیشتر اذیتت میکنه

با همین ۲۰۰ تومن اولش چند تا جا ک مهم تره بگو بزنه برات ...کم کم برو جلو یهو چشم باز میکنی میبینی کل ...

کسی تو شهرمون اینقد نمیزنه همه بالا 400

2738
میگم ک اولش اون جایی رو ب ن ک بیشتر اذیتت میکنه

عزیزم کلا پرمو هستم حتی رونام و شکمم داره زیر بغلم واقعا جلسه اول با صورتم راضی بودم 

ولی دستامم ریختن موها نازک اومدن ولی ریر پوستیه جلسه بعد بهش میگم ببینم چی میگه 

عزیزم کلا پرمو هستم حتی رونام و شکمم داره زیر بغلم واقعا جلسه اول با صورتم راضی بودم  ولی دستا ...

بازم خودت میدونی چون من خودم ب خاطر قیمت پایین این دستگاه و دو بار امتحان کردم پشیمون شدم

کل بدن انقد هزینش میشه....مثلا زیر بغل ۳۰ تومن دو تا دست ۱۴۰ تومن

نه اینجا زیر بغل 60بکینی 70میزنن 

اینجوری ک حساب کردم بدون شکم و گودی کمر 400میشه 

نه اینجا زیر بغل 60بکینی 70میزنن  اینجوری ک حساب کردم بدون شکم و گودی کمر 400میشه

کدوم شهری...من الان پا کامل دست و زیر بغل و بیکینی و صورت و میزدم ۳۸۰ ...الان بعد عید کرده ۴۲۰

بازم خودت میدونی چون من خودم ب خاطر قیمت پایین این دستگاه و دو بار امتحان کردم پشیمون شدم

اره عزیزم چه میدونم والا پول ندارم از خدامه برم اون دستگاها دایود فک کنم 

خدا نکنه برگرده ای همه میرم 

کدوم شهری...من الان پا کامل دست و زیر بغل و بیکینی و صورت و میزدم ۳۸۰ ...الان بعد عید کرده ۴۲۰

خوزستانم 

2706