2737
2734
عنوان

کیا لیزر مو زائد انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ليزر مثلا تا سه روز بعد قرمزي و خيلي كم لكه قهوهاي رنگ طبيعيه ؟خوب ميشه 

اصلت قرمز نمیشه با لکه نباید بزنه 

من دستگاهم از ایناس که اول ژل میزنه میخوام تا لیزر کنه 😄اصلا درد نداره بدون دردهست

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
2731
مال منم همينه ولي اين جلسه كه رفتم اين طوري شده خيلي كم البته

شماهم اول ژل میزنه جلسه چندمته 

من فقط بکینی ک زیر بغلم با صورتم  همون روز اول زینک اکساید میزنم که اگه سوخته باشه برطرف شه 

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
2738
اره دستگته هم الكس دكا هست جلسه چهارم بود 

خب بعد لیزر فقط بکینی زیر بغلت زینک بزن 

بگو ک درجه اش بیاره پاینتر برات 

۸ جلسه تو یک سال البته بعضی جاها جلسات کمتر مثلا زیر بغل ۳ جلسه

یعنی سه ماه که نمیری موهات هیچ نمیان من دو جلسه رفتم موها کمتر شون انگار دستام زیر پوستی اومدنه

یعنی سه ماه که نمیری موهات هیچ نمیان من دو جلسه رفتم موها کمتر شون انگار دستام زیر پوستی اومدنه

لیزر ک زیر پوستی در نمیاد ...لیزر ک میکنی دیگه جز ژیلت چیز دیگه استفاده نکن...ژیلت هم نیاز نیس فقط دو روز مونده ب لیزر بعدی ژیلت بزن 

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم
2706