2733
2739
عنوان

شما هم شوهرتون ازون مدلاس ک وقتی مامانش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 48 پست
اوف چی میشد چه حالی میداد خانواده نداشته باشه خصوصا خواهر 

من اگه عقل الانمو داشتم ميرفتم از بهزيستي يه شوهر پيدا ميكردم بخدا

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا نه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
من اگه عقل الانمو داشتم ميرفتم از بهزيستي يه شوهر پيدا ميكردم بخدا

واقعا از هفت دولت آزاد بودیم بعدش

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
2731
2740

بذارید منم بگم وا نه!

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
باباش فوت شد اینگار من مسببش بودم!!!!!!!! نمیدونم چرا این مدلی ناراحتی میکرد اینگار با من قهر بود ...

دقیقا ناراحتیشون انگار عصبانیته اونم  رو سر تو شبیه هرچی هست بجز ناراحتی

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
مثلا تند شده و دستوری حرف میزنه و....عقب مونده الان مامانشو برده دکتر 

احتمالا فکرش درگیره اگه بازم رفتارشو ادامه داد بهش بگو که باهات بدرفتاری نکنه خب تقصیر تو نبوده که منم وقتی یکی از اعضای خونوادم مریض باشن اخلاقم عوض میشه شاید شوهرت از نگرانی بداخلاق شده

احتمالا فکرش درگیره اگه بازم رفتارشو ادامه داد بهش بگو که باهات بدرفتاری نکنه خب تقصیر تو نبوده که م ...

نگرانیشو ی بچه پنج ساله م میتونه درک کنه  منم خودم مادر دارم ولی مریض میشه اخم و تخم رو سر شوهرم نمیکنم چون بی ربطه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
دقیقا ناراحتیشون انگار عصبانیته اونم  رو سر تو شبیه هرچی هست بجز ناراحتی

افرین اینگار یه کار بد ازت دیدن و چک و پوزشون تو همه

من که بهش گفتم انشالا اول از همه من بمیرم که اداهات  هین ناراحتی نبینم

2706