2733
2739
عنوان

شما هم شوهرتون ازون مدلاس ک وقتی مامانش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 48 پست

نه بابا. اما برعکس خانواده اش تا شوهرم یک طوریش میشه بامن جنگ دارن انگار من مقصرم. حتی مثلا سرکار دستش زخم میشه مشخصه از من ناراحت میشن

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این شوهرا رو زا گوگل دانلود میکنین؟

اگه دانلودش دست خودمون بود كه يه بي پدر و مادرشو انتخاب ميكرديم✌️

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

وا نه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
این شوهرا رو از گوگل دانلود میکنین؟

😁

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2738
اگه دانلودش دست خودمون بود كه يه بي پدر و مادرشو انتخاب ميكرديم✌️

اوف چی میشد چه حالی میداد خانواده نداشته باشه خصوصا خواهر 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

باباش فوت شد اینگار من مسببش بودم!!!!!!!!

نمیدونم چرا این مدلی ناراحتی میکرد اینگار با من قهر بود

وصعیت روحی داغونی داشت باباش مرد خوبی بود و به هم وابسته بودن سعی میکردم درکش کنم امارفتاراش برام توجیح نداشت

2706