2737
2734
عنوان

وکیل کسی هست لطفا بیاد

126 بازدید | 19 پست

دوستان ی سوال داشتم،بعد از فوت پدر حضانت و قیومیت بچه ها با مادر یا پدربزرگ پدریه؟

تو نت میخوندم اما متوجه نشدم دقیق.

اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
حضانت تا لحظه ای ک مادر ازدواج نکنه مجدد با خود مادره

پدربزرگ پدری میتونه درخواست ملاقات بده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
صد درصد

تنها یعنی ؟اگه بچه شیرخوار باشه؟یا کلا تمایل نداشته باشه برای رفتن.

طفلی بچه ها چقدر تو این شرایط براشون سخت میشه  

حضانت تا لحظه ای ک مادر ازدواج نکنه مجدد با خود مادره

شما وکیلی؟مگه قبلا حضانت با پدر بزرگ نبود؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
تنها یعنی ؟اگه بچه شیرخوار باشه؟یا کلا تمایل نداشته باشه برای رفتن. طفلی بچه ها چقدر تو این شرایط ب ...

ساعت و تعداد روز در ماهو نحوه ی ملاقاتو باید به توافق برسین..دادگاه فقط براش مهمه ک شما اجازه ملاقات بدین..کم و کیفش زیاد بررسی نمیشه..هیچ کدوم از دلایل سلب حضانت رو ندارین شما ک بچه رو ازتون بگیرن؟؟مشکل مالی؟؟فساد اخلاقی؟؟و..؟

بی تو، بی فایده و بی هیجان است جهان🌍😖             مثل یک پنجره ک منظره اش دیوار است🖼🧱
شما وکیلی؟مگه قبلا حضانت با پدر بزرگ نبود؟

نه ولی چون این مشکلو تو خانواده داشتیم میدونم..قبل سال ۷۰ حضانت با پدر بزرگ بود..الان تا وقتی ک مادر ازدواج نکنه حضانت با خودشه..حتی بعد ازدواجم اگ پدربزرگش نره شکایت کنه برا سلب حضانت بازم با مادره

بی تو، بی فایده و بی هیجان است جهان🌍😖             مثل یک پنجره ک منظره اش دیوار است🖼🧱
ساعت و تعداد روز در ماهو نحوه ی ملاقاتو باید به توافق برسین..دادگاه فقط براش مهمه ک شما اجازه ملاقات ...

عزیزم برای خودم نمیپرسم همسر بنده در قید حیاتن

قیومیت چی عزیزمم ممنون جواب دادی گلم

قیومیت با جد پدریه..مثل اجازه خروج از کشور برای دختر و اجازه ی ازدواج 

نه ولی چون این مشکلو تو خانواده داشتیم میدونم..قبل سال ۷۰ حضانت با پدر بزرگ بود..الان تا وقتی ک مادر ...

اها مرسی عزیزم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706