2733
2739
عنوان

یکی از حسرتای زندگیم😧

316 بازدید | 35 پست

سلام. یکی از حسرتای زندگیم موهامن که خیلیییی کم پشتن. به نظرتون چیکارکنم پرپشت بشن. اگه تجربه ای داشتین که خوب جواب داده تروخدا به منم بگین. من اعتماد به نفسمو از دست دادم😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دم کرده پوست برنج رو بجای چای مصرف کنید.

بخاطر غنی بود از ویتامین های B باعث زیاد شدن مو میشه.

کلی روی منیزیم اهن ویتامین E و... داره.

گوگل هم سرچ کنین نوشته.

دوستم جواب گرفت.

به موهاتون اسپری کنین.

داخل شامپو هم بریزین ی مقدار.

و روزی یکی دو لیوان هم میل کنین.

عالیه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2738
منم لاغری برام یه حسرته خودم توپرم ولی دوس داشتم لاغر باشم 😭😭

اخ گفتییی اونم دومین حسرت زندگیمههه بخصوص در ناحیه پایین تنه واقعا جرات نمیکنم یه شلوار تنگ یا مانتو کوتاه بپوشم از بس از ریخت میفتم

پوست برنج رو از کجا تهیه کنم؟؟؟

معمولا حبوبات فروشی ها یا عطاری باید داشته باشه.

سرچ کنین عکسش رو ببینین.

که سبوس برنج بهتون ندن ی وقت.

قیمتش هم خیلی ارزون.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

یه چیزیو من دارم امتحان میکنن بهم گفتن خیلی خوبه واسه پرپشت شدن مو.تازه دوباراستفاده میکنم.به شما هم میگم دوست داشتی امتحان کن.

گل ختمی ازعطاری بگیر بزار دم ..دوساعت قبل حمام بزن به موهات

2706