2733
2734
عنوان

یکی از حسرتای زندگیم😧

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
نه واقعا فقط به خوردن هم نیس مامانم بهم میگه مررغ بیشتر از تو میخوره ولی نمیدونم اینهمه چربی لامصب ا ...

مگه ب کم و زیاد خورذنه  ب درست خوردنه  ...   ممکنه بیشتر چیزایی ک میخوری کربوهیدرات باشه این خودش یعنیچاقی .. 

2740
مگه ب کم و زیاد خورذنه  ب درست خوردنه  ...   ممکنه بیشتر چیزایی ک میخوری کربوهیدرات ب ...

خب داداشمم از همونایی که من میخورم میخوره حتی بیشترر اما لاغرره لاغرره خالمم اینجوره یک کیلو پسته رو یه روز یخوره ولی چاق نمیشه که یبار کله پاچه رو کامل درست کرده تنهایی خورده 😟

خب داداشمم از همونایی که من میخورم میخوره حتی بیشترر اما لاغرره لاغرره خالمم اینجوره یک کیلو پسته رو ...

کلا مرها  کمتر از زنا چاق میشن این ویژکی هورمونشونه...سایدم کم کاری تیرویید داری   .... کم کاری تیرویید کلا تا ۵ کیلو باعث چاقی میشه اما سوختو سازه بدن رو خیلی پایین میاره  برا همین ادم چاق میشه

زیاد نمیخورم هر بیست و چهار ساعت یه بار چند لقمه اما لاغر نمیشم 😭

ببین منم مث تو فک میکردم تازه من مثلا رژیم میگرفتم ورزشم میکردم ....   بعد فهمیدم  کلا از پایه کارم اشتباهه کربوهیدراتو ب حداقل رسوندم پروتیین بیشتر کردم  حالا فقط ۲ونیم کیلو مونده تا برسم ب ۵۰ 

کلا مرها  کمتر از زنا چاق میشن این ویژکی هورمونشونه...سایدم کم کاری تیرویید داری   .... کم ...

نه ازمایش تیرویید دادم ندارم من از بچگیم چاق بودم البته بیشترین ناراتیم از اینه که بالاتنم کوچیکه پایین تنه چاقه وهمین لباسارو تو تنم زشت میکنه😦😧

2706