2733
2739
عنوان

كيا بچه بد قلق داشتن بعدا درست شد؟ و كي درست شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 70 پست
از بارداريم نگم كه مرگو با چشمام ديدم... شبا موقع خواب بايد دو ساعت تو بغل بگردونم بخوابه يه لحظه م ...

ای وای منم اینجوریه البته بچه من هنوز نوزاد ۴۵روزش همش باید بغل بگیرمش،شیرم درست حسابی نمیخوره باید خوابش کنم بعد بهش شیر بدم ،خوابیدن که برام رویا شده😣😣

استارتر پسرمن۲سال و هفت ماهشه.پیرمو دراورده نه خواب داره.کل شب دررحال سرو کله زدن باهاش از بی خوابی مریض شدم .افسرده شدم قرص اعصاب میخورم.به شدت بدقلقه چند روز پیش دعوا و جر بحث بود تو خونه از اون موقعه دیگه گندش دراورده.به شدت بچه حساسیه.دکترم میبرم میگن چیزیش نیس.تازه من اشتباه کردم یدفعه از شیر گرفتمش از اون موقعه بچه خیلی عصبی و پرخاشگر شده متاسفانه

فقط خوشبختانه پوشک گرفتنش راحت بود.تو کل عمرش تنها چییزی که برام راحت بود پوشک گرفتنش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترم ۲۳ ماهشه الان ۵۰ روزه از شیرگرفتمش هنووووز یادش نرفته و از اون موقع اخلاقش عوض شد و فقط نق نق ...

بچه هایی که خیلی وابسته به شیر مادر باشن دیر عادت میکنن

من ۸ماهه از شیر گرفتم از همون موقعه به شدت عصبی و لجباز شده

عزیزم یک داروی گیاهی هست که تلخه از عطاری بگیر بزنی دیگه نمیخوره من دخترمو اینجوری گرفتم ازش  ...

ممنون عزیزم.بله واسه مرحله آخر دیگه صبر زرد زدم.خیلی بد دردیه غذا نخوردن بچه آدمو علاف میکنه تو خونه بیرون تو خواب...

🙏🙏🙏

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بچه هایی که خیلی وابسته به شیر مادر باشن دیر عادت میکنن من ۸ماهه از شیر گرفتم از همون موقعه به شدت ...

ای خداااا.😭😭😭😭

باور کن دیگه از شیر مادر بدم اومده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
بچه بزرگ کردن واقعااااا سخته

واقعاااات خیلیییی .فقط خود مادر میدونه چی میکشه

دخترم‌۱۵ ماهشه از شیرگرفتم‌بنظرتون زوده البتع شیرخشک میدم‌چون خیلی لاغر بود ازشیر خودم‌گرفتم

نه بهترین کارو کردی به حد کافی شیر مادر خورده.خشک بخوره یکم جون بگیر.شیر ماها جون نداره براشون با این تغذیه مون.این تجربه منه

دخترم ۲۳ ماهشه الان ۵۰ روزه از شیرگرفتمش هنووووز یادش نرفته و از اون موقع اخلاقش عوض شد و فقط نق نق ...

ای بابا.انشالله زود فراموش کنن

منم دخترم بدقلق و نق نقو بود از دونیم سال به بعد خیلی بهتر شد خیلیییییی

خداروشکر 

استارتر پسرمن۲سال و هفت ماهشه.پیرمو دراورده نه خواب داره.کل شب دررحال سرو کله زدن باهاش از بی خوابی ...

الهی عزیزم اینجوری پیش بره منم به قرص میوفتم.خونه مام جرو‌بحثی بشه بچه عصبی تر میشه برا همین دیگه کن کوتاه میام تو هرچیز بخاطر بچم

ای وای منم اینجوریه البته بچه من هنوز نوزاد ۴۵روزش همش باید بغل بگیرمش،شیرم درست حسابی نمیخوره باید ...

حالا حالاها کار داری خواهر خدا قوت

2706