2733
2739

نه غذا ميخوره نه خوب ميخوابه.يه هفته س كامل از شير گرفتم اما بازم مي مي ميخواد.هر دو ساعت بيدار ميشه اصلا خواب پيوسته نداره.هرچي ميپزم نميخوره غذاهاي جديد رو امتحان نميكنه هر دكتري بردم.دست تنهام واقعا كم آوردم نگيد هميشه ناله ميكنم ميدونم مادري همينه اما من خيلي تنهام.نزيك دو سال آرايشگاه نرفتم اين به كنار حمام درست حسابي يه وعده غذاي راحت يه خواب كامل ندارم.همش ميگم نكنه اوتيسمه يا مشكلي داره كه اينقد اذيت ميكنه.از خودم ميزنم برا اين همه چي تهيه ميكنم.اميدم فقط اينجاس كه يه راه حلي برا بد غذايي و بد خوابيش پيدا كنم.... سرتونو درد آوردم برام دعا كنيد ممنونم ❤️🙏🙏

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

از بارداريم نگم كه مرگو با چشمام ديدم...

شبا موقع خواب بايد دو ساعت تو بغل بگردونم بخوابه يه لحظه ميشينم رو مبل  نفس بگيرم بيدار ميشه 😢😢😢

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها اکثرا همینن بعدا اوکی میشن  نمونش خودم😐 من خیلی بچه ی بدی بودم

😕😕😕😕 تا اون موقع من دیگه فاتحهههه

منم داشتم و دست تنها بودم اما الان که بزرگ شده و موفقه خوشحالم منت کسی روی سرم نیست

سخته میفهمم اما زود میگذره، خوابش اگر کمه باهاش زیاد بازی کن که حسابی خسته بشه

من که شده بودم مثل بچه ها  

درباره غذا هم اگر و زنش زیر وزن نرمال نیست خودتو اذیت نکن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
شوهرتون مشغول چه کار حساسی هستن که شما دوساله یه خواب و غذای درست نداشتید؟خستگی و بی حوصلگی مادر رو ...

اصلا درک نمیکنه که خستم و بی خواب همش از بد اخلاقیم گله میکنه.شغلش سنگینه اما میتونه یه ذره درک کنه لا اقل

زیاد بغلش بگیر  و توبغلت بهش اب بده.شیشه شیر رنگی بخر براش.فنجون کوچولو رنگارنگ یا لیوان شکل دار.من ۵۰مدل انتخاب کردم تا پسرم رضایت داد بایکیش بخوره .

ابمیوه پاکتی کوچولو طعمی که دوست داره.شیرموز . شیر پاکتی های مختلف رو امتحان کن .من چندمدل امتحان کردم تا یه مدلو خواست.

به مرور خوب میشه الان فکرمیکنه دوستشنداری بهش نمیدی.بگو اوخ شده شیرش.شیرش خراب شده .

سخته ولی صبور باش به زودی خوب میشه

بچه بودم  مامان بابام میرفتن سینما بعد دیده بودن یهو دم در سینما من نیستم 😐 نگو رفتم کل صف سینما رو بهم زدم😐 بابام اومد یواشکی منو کشوند برد 😆 هی پشتش قایم میشدم میدونستم بریم خونه مامانم واسم سوپریز داره😕

منم داشتم و دست تنها بودم اما الان که بزرگ شده و موفقه خوشحالم منت کسی روی سرم نیست سخته میفهمم اما ...

خدارو شكر عزيزم.من دیگه کم آوردم تازه از شیر گرفتم تا میرم سمتش واسه بازی میگه می می.خودش زياد بازي ميكنه و به پدر پير دارم اونم روزي دو ساعت باهاش بازي ميكنه يعني كسيكه دو بار كمر و يبار گردن عمل كرده دلش واسه من ميسوزه مياد كمك بنده خدا

2706