2737
2739
اگه جدا بشی می خوای چکار کنی  من دقیقا نقطه مخالف شما هستم جدا شده

میگم ازدست رفتاراش راحت بشم...برم پیش خانوادم...گرچه اونا فعلا داغونن بخاطر خواهرم.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب از ذهنت خارج کن جدایی رو  جدای یه شکست برای هر دو نفر

پس چرا اینجا خیلیا ابزار خوشحالی میکنن از جدا شدنشون؟ یا ازدواج موفق  دارن بعدش...

داریم یه دختر

خداحفظش کنه ' می تونی وقتتو با رسیدگی به دخترت پر کنی   مثلا مثل عروسک به ظاهرش اهمیت بدی ' براش لباس بدوزی براش لاک بزنی   ببریش تفریح ' اینجوری به خودتم خوش میگذره 

شما دوست داشتی زندگیتو ادامه بدی؟ همسرت اصرار داشت ک جدا شین؟ بچه ندارین؟

خدا رو شکر بچه ندارم 

خانم اصرار داشتن که جدا بشن 

من حتی خونه بنامش کردم 

فروخت نشست خونه باباش و بقیه ماجرا 

2740
اگه اینو نکن چی بگن  یکی رو به من معرفی کن که از جدا شدن خوشحاله البته انسان سالم

کسی ک تو عقد یا قبلش بفهمه بهم نمیخورن و جدا بشه...قبل از اینکه دیر بشه...دوستم تو عقد جدا شد و خیلی هم راضیه...دیگه هم قصد ازدواج نداره...همون به من میگفت جدایی بده اما من میگم ایکاش تیز بودم همون موقع میفهمیدم.

کسی ک تو عقد یا قبلش بفهمه بهم نمیخورن و جدا بشه...قبل از اینکه دیر بشه...دوستم تو عقد جدا شد و خیلی ...

امان از نفس سوم 

ببین خانم 

همسر بنده رو هم همچین خانمهای از راه بدر کردن چون همشون جدا شده بودن

ولی الان پشیمونه ولی نه من نه خودش دیگه آدم قبل نیستیم 

خدا رو شکر بچه ندارم  خانم اصرار داشتن که جدا بشن  من حتی خونه بنامش کردم  فروخت ن ...

شوهر من شکاکه...خستم کرده...شما میگی صحبت کن...میگه نه شکاک نیستم

رفتیم خونه داداشم بچه ها تو اتاق بودن داداشم تا رفت تو اتاق دیدم اخمای شوهرم تو همه...گفت برو بیارش بیرون...از قوانین اینه ک هیچ مردی نباید دخترمو بغل کنه...حتی داداشم یا بابام...بیرون نباید ببرمش و هزار تا قانون سخت ک دیونم کرده...

2706