2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبل خواب بهار نارنج بخور اینقدر اروم میشی خوابت میگیره نمیفهمی چطور خوابیدی

آره باید بخورم...یه مدت میخوردم خوب بود رفتم دکتر طب سنتی گفت اسطوخدوس بخور...اما اثر بهار بیشتر بود.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

من مغز خودمو گول میزنم 😂🤦‍♀️ ما اپن داره اشپزخونمون تو ذهنم مشکلاتمو دونه دونه میچینم رو اپن خونه سطل اشغال رو میارن نزدیکش همه رو باهم میندازم توش درشو میبندم . بعد میگم خب حالا تمون شد رفت . ذهنم جدی جدی خالی میشه 🤦‍♀️

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
من مغز خودمو گول میزنم 😂🤦‍♀️ ما اپن داره اشپزخونمون تو ذهنم مشکلاتمو دونه دونه میچینم رو اپن خونه ...

واقعا؟!!!

ذهنم خیلی بهم ریخته و آشفته است...قبلا دفتر خاطرات داشتم اما کسی دید و دیگه میترسم بنویسم.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
واقعا؟!!! ذهنم خیلی بهم ریخته و آشفته است...قبلا دفتر خاطرات داشتم اما کسی دید و دیگه میترسم بنویسم ...

اره واقعا خیلی تاثیر داره . من دفتر قفل دار خریدم توش مینوشتم ولی این قفلش اینقدر الکی بود ی استرس ب استرسام اضافه میشد ک کسی اونارو نخونه😂 این راه حله خیلی جواب داد 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2706