2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
واقعا؟ و اینکه هکرایی هستن ک پول بگیرن کار کنن؟ کجا میشه پیدا کرد؟بشون اعتماد هست؟

پولتو دور نریز،اینجوری بود دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشد.مگر هک کردن الکیه،ک هر کسی قادر ب شکستن قفلهایی بشه ک در ثانیه با تعویض میلیونها پسورد چند رقمی محافظت میشه؟

محسن ام، به تاریخ تولد 62.01.01👨‍🦰
واقعا؟ و اینکه هکرایی هستن ک پول بگیرن کار کنن؟ کجا میشه پیدا کرد؟بشون اعتماد هست؟

هکری ک شخصی هک میکنه بهش میگن کلاه قرمز . ازشون هیچ کاری بعید نیست . اصلا هم قابل اعتماد نیستن .ضمنا طرف اگر بفمه هکش کردی و پیگیر شه هم ابروت میره هم دستگیر میشی . بیخیالش شو ب نظرم

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
هکری ک شخصی هک میکنه بهش میگن کلاه قرمز . ازشون هیچ کاری بعید نیست . اصلا هم قابل اعتماد نیستن .ضمنا ...

من همیشه تو تل هک میشم از کجا بفهمم کیه؟فقط اسم گوشیشو اسم تلگرامش هست

دخترم،معجزه زندگیمو 
من همیشه تو تل هک میشم از کجا بفهمم کیه؟فقط اسم گوشیشو اسم تلگرامش هست

باید بدی ب ی متخصص . با گوشی اطرافیانتم مدل گوشی رو ی چک بکن احتمالش هست هکی نباشه و اونا خودشون برن با گوشیت رمزو بگیرن

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
باید بدی ب ی متخصص . با گوشی اطرافیانتم مدل گوشی رو ی چک بکن احتمالش هست هکی نباشه و اونا خودشون برن ...

تو نشستهای فعال که میرم میبینم چندتا.اطرافیانم میدونم نیستن.حالا خوبه زیاد آدم حاشیه داری نیستم نمیدونم دنبال چین؟

دخترم،معجزه زندگیمو