2737
2739
بله

حتما ب ی متخصص نشون بدید و ساده ازش نگذرید . سعی هم کنید فقط تل اصلی استفاده کنید. با اینکه ف.یلتر شکن امنتیو میاره پایین ولی نسبت ب موبوگرام و... تل اصلی ایمنیش بیشتره

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما ب ی متخصص نشون بدید و ساده ازش نگذرید . سعی هم کنید فقط تل اصلی استفاده کنید. با اینکه ف.یلتر ش ...

دونفرو تو ی چتروم پیدا کردم ک میتونن برام انجام بدن یکیشون هیچ پولی نمیخواست ولی دومی ک اونم پولی نمیخواست ولی ی خواسته بد داشت کارش بهتر بود

حالا ب نظرت اعتماد کنم بشون؟اخه تو چتروم ک نمیتونن منو پیداکنن گفت همونجا برام پیداشون میکنن

2728
دونفرو تو ی چتروم پیدا کردم ک میتونن برام انجام بدن یکیشون هیچ پولی نمیخواست ولی دومی ک اونم پولی نم ...

ن اصلا 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2740
چرا؟چیکار میتونن بکنن که برام دردسر شه؟

ببین اوک هکره . خیلی کارا از دستش برمیاد . الکی خودتو دردسر ننداز 

من همیشه تو تل هک میشم از کجا بفهمم کیه؟فقط اسم گوشیشو اسم تلگرامش هست

مگ‌میشه اخه .یکی شمارتو میزنه کد میاد رو گوشیت بعد میزنه وارد تلکرامت میصه حواست باشه ب گوشیت 

بعدم نشست های فعال تلگرام‌رو چک کن اگ‌کسی بود شوتش کن بیرون

مگ‌میشه اخه .یکی شمارتو میزنه کد میاد رو گوشیت بعد میزنه وارد تلکرامت میصه حواست باشه ب گوشیت  ...

اینجور آدم اطرافم ندارم بخواد اینکارو کنه،ولی نمیدونم  بازم چرا تو نشست های فعال میرم همیشه چند تا اسم گوشی وتلگرام هست. شوهرمم تو این فازا نیست.گوشیش سادس

دخترم،معجزه زندگیمو 
اینجور آدم اطرافم ندارم بخواد اینکارو کنه،ولی نمیدونم  بازم چرا تو نشست های فعال میرم همی ...

شاید ازبچه هاتون هستن...اخه کد میاد به شماره تلفنتون یا خود تلگرام داخل تلگرام پیام میده..یه کد میده

درهرصورت باید کد داشته باشه تا وارد شه ...حالام اگ‌وارد شدن تو نشستهای فعال بیرونشون کن و رمزدوووم بزار براش