2733
2734
عنوان

دکل مخابراتی

1397 بازدید | 7 پست

سلام...الان همینجایه تایپیکی خوندم همه گفته بودن دکل ضرر داره...راستش ماخونه پدرشوهرم میشینیم که ویلایی یه وخونه جفتیمون مال برادرشوهرمه اونم ویلایی وتو حیاطش دکل ایرانسل زده ازاین بزرگا که فک کنم چهل مترارفاعشه فاصله اش تا اتاق ماکمترازده متره...الان هفت ساله اینجا میشینیم ودکل هستش پارسال دخترم وقتی دوسالش بود بشدت مریض شدورفت کماوقتی بردیمش بیمارستان فهمیدیم دیابت نوع یک گرفته والان یکساله انسولین میزنه خیلی هم لاغرشده...به شوهرم میگم ازعوارض دکل که دخترم دیابت گرفته اماچون دکل مال برادرشه وبرادرش کرایه شومیگیره شوهرم زیربارنمیره میگه که دکل عوارض نداره امواجش میره توارتفاع وبه مانمیرسه!!!توروخدا راهنمایی م کنین واقعا چکارکنم خونمو عوض کنم ؟آیابخاطردکل بچه ام دیابت گرفته چون واقعا هیچیش نبود..بدموقع پیام دادم ولی فکرم درگیره خوابم نمیبره ازنگرانی نگران بچمم قبلانمیدونستم دکل ضررداره الان تواین تایپیکاخوندم

دیابت نوع یک ی بیماری خود ایمنیه . بعید نیست

دارم میمیرم ازنگرانی یعنی اگه ازاین خونه لعنتی رفته بودیم الان بچه ام سالم بود.آخ بمیرم برابچه ام روزی سه باربایدانسولین بزنه اینقدم ازسوزنش میترسه که نگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دارم میمیرم ازنگرانی یعنی اگه ازاین خونه لعنتی رفته بودیم الان بچه ام سالم بود.آخ بمیرم برابچه ام رو ...

اینطور نگو عزیزم . منم فقط نظرمو گفتم شاید کاملا غلطه . از پزشک مشورت بگیر

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
اینطور نگو عزیزم . منم فقط نظرمو گفتم شاید کاملا غلطه . از پزشک مشورت بگیر

آخه دیگه کارازکارگذشته ودیگه درمان نداره بایدسوزنوبزنه اگه زودترمیفهمیدم میرفتم ازاینجا حالا هم دیگه فایده نداره خداباعث وبانیشولعنت کنه انشالله اون برادرشوهرپول پرست من به زمین گرم بخوره که این بلارو سرمون اورد

آخه دیگه کارازکارگذشته ودیگه درمان نداره بایدسوزنوبزنه اگه زودترمیفهمیدم میرفتم ازاینجا حالا هم دیگه ...

😔😔😔شاید اصلا بیماری دخترت ربطی نداشته باشه . من فقط گفتم بعید نیست ولی در کل دکل خیلی ضرر داره . سعی کن برید از اونجا

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2740