2733
2734
عنوان

با احترام لطفا فقط مذهبی ها و خصوصا چادری ها بیایین☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 112 پست

دوستان خواهر شوهرام بد حجابم گویا همسرم تو مجردیش خیلی بهشون گیر میداده برای همین اونا هم فقط میخوان نقطه ضعف بگیرن از ما به دخترم خیلی گیر میدن مثلا دخترم سه سالش بود لاک زده بود خواهرشوهرم میگفت چطور ما رو نمیزاشت ولی به دخترش چیزی نمیگه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه داداشم هم خیلی گیر میده چون داداشمو دوست داره نمیخواد پا رو حرف اون بزاره شما میگید من چکار کنم ...

اگر خودت میای خونه با اعصاب خورررردی میکنی چادرو پرت میکنی میگی اخیییش راحت شدم اونم بزودی میذاره کنار

ولی اگر برای حجاب فاطمه ارزش قائل باشی و میای خونه بگی تک تک عرق هایی که ریختیم روی آتیش گناهامون دریا دریا آب میریزه که لبای فاطمه رو تن کردیم اونوقت فرق میکنه

با لبخند بهش بگی اونجا عربستان خیلی گرم بود خیییییلیذانگار تو حموم باشی ولی لباس حصرت زهرا این بود

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
اولاش عشق میکردم با چادر سر کردنش ولی الان دلم میسوزه فکر میکنم زود بود اجبار بود نمیدونم خیلی ناراح ...

از خودش بپرس خب . اگر گفت دوست نداره سر نکنه اگر هم خودش دوست داشت از این چادرای طرح صدفی و... بگیر ک راحت تر باشه براش

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

خودم چادری ام...نه اجباری..خودم انتخاب کردم ۱۳سالگی...

برعکس خانواده های ما نه از طرف پدری و نه از طرف مادری هیچ کدوم مذهبی نیستن...و خیلی بد برخورد میکردن...اما من توجهی نمیکردم چون چادرمو دوست داشتم ...

خدا دختر گلتو حفظ کنه.عزیزم.... تو این جامعه رنگارنگ باید کمکش کنی....روسری و مانتو ست و رنگ شاد براش بخر برای زیر چادرش...کفش  و کیف ست و رنگ شاد

گیره روسری متنوع

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2740

من حتی خودم از دخترای بی حجاب   جلف بدم میاد درسته خودم الان چادری نیستم ولی ظاهر مرتب و در شان یه دختر رو باید ادم داشته با‌شه .اصلا از روسری رنگ تیره براش  استفاده نکن .سعی کن مانتو کوتاه زیر چادر بپوشی واسش که اذیت نشه و مانتو که جنس خنک داشته باشه گرما اذیتش نکنه

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت
فکر میکنم زود بود براش دست و پا گیره اذیت میشه ولی نمیتونه بزاره کنار البته بدون چادر هم نقصی تو حجا ...

من با حجاب نیستم اما عقیده همه واسم محترم هست به نظرم این خوبه که شما میخوایید با حجاب باشع اما اگر پوشیدن چادر رو‌ بهش اجبار کردین درست نیست اگر خودش دوست داره که بحثش فرق داره به نظرم ترقیب کردنش به داشتن حجاب کامل حتی در صورت نداشتن چادر بهتره فکر کنم سنش کمه یکم واسه چادر 

آره تو فکرشم 

چادر ملی براش تهیه کن خیلی راحت و خوبه .من بازم الان هر از گاهی دوست دارم چادری بشم ولی چون مورد تمسخر بقیه قرار میگیرم از کارم منصرف میشم

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت