2733
2734
عنوان

تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 46 پست
خخخخ میگم ااااخ گفتییی تولدتم مبارک🙃🖤💥👏

اههه اره خیلی دلم گرفت ازشون اخه من کادو نمیخوام میدونم کسی که دوسش دارم مثل پارسال روز تولدم باهام قهر میکنه😟مرسی مهربون ممنون از تبریکت❤️❤️😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی مهربونم کاش معرفت شما رو دوستا من داشتن❤️❤️❤️😘

فدایی داریییی😂😍😂😍

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
حالا امسال مهربون تره پارسال روز تولدم بلاکم کرد😂

خب تو چرا هنو باهاشی؟!منم اینطوری بودم حتی بدتر واس دوستام جر میدادم خودمو اما وقتی فهمیدم اونا اونجوری نیستن شدم بدتر از خودشون

حالا امسال مهربون تره پارسال روز تولدم بلاکم کرد😂

وایییی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

-چیشد اون برق شیطون ته چشات؟+ضعیف بودم نتونستم نگهش دارم-ضعیف؟+آره یه روزی بهم گفت بیا دوست معمولی باشیم منم که ضعیف بودم با هر بار پیامش با هربار حرف زدن باهاش با هر بار نگاهش صدبار وییییروون شدم این شد که اونو باخته بودم دختر شیطون ته چشمامم باختم🙃🙃
2738
خب تو چرا هنو باهاشی؟!منم اینطوری بودم حتی بدتر واس دوستام جر میدادم خودمو اما وقتی فهمیدم اونا اونج ...

من فقط چون دوسش داشتم دعوتش کردم اما اون بهم گفت کار دارم و‌ بهتره تولد نگیرم

جالب اینه فردا تولدم برگشت😂😂😂😂😂

دهنت سرویس😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂چندسالته

-چیشد اون برق شیطون ته چشات؟+ضعیف بودم نتونستم نگهش دارم-ضعیف؟+آره یه روزی بهم گفت بیا دوست معمولی باشیم منم که ضعیف بودم با هر بار پیامش با هربار حرف زدن باهاش با هر بار نگاهش صدبار وییییروون شدم این شد که اونو باخته بودم دختر شیطون ته چشمامم باختم🙃🙃
مرسی از مهربونیت و کلیپ خوشکل کلی خوشحالم کرد واسه حاجتت صلوات میفرستم مهربون🥰🥰❤️😍😘

مرسی عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2706