2737
2739
عنوان

تولدم

215 بازدید | 46 پست

۴ روز دیگه تولدم هست دوستای خیلی نزدیکم که از اول قرنطینه باهم بودیم رو که شاید کلا ۳ نفر باشن دعوت کردم همشون از همین الان میگن کار داریم من که کادو نمیخوام:/ یعنی کنار ادمم نمیتونن باشن

خخخخ گفیییی😂😂😂

-چیشد اون برق شیطون ته چشات؟+ضعیف بودم نتونستم نگهش دارم-ضعیف؟+آره یه روزی بهم گفت بیا دوست معمولی باشیم منم که ضعیف بودم با هر بار پیامش با هربار حرف زدن باهاش با هر بار نگاهش صدبار وییییروون شدم این شد که اونو باخته بودم دختر شیطون ته چشمامم باختم🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پیش پیش تولدت مبارررکموون😂😍🎂🎊🎉

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
چی عزیزم؟

خخخخ میگم ااااخ گفتییی

تولدتم مبارک🙃🖤💥👏

-چیشد اون برق شیطون ته چشات؟+ضعیف بودم نتونستم نگهش دارم-ضعیف؟+آره یه روزی بهم گفت بیا دوست معمولی باشیم منم که ضعیف بودم با هر بار پیامش با هربار حرف زدن باهاش با هر بار نگاهش صدبار وییییروون شدم این شد که اونو باخته بودم دختر شیطون ته چشمامم باختم🙃🙃
2706