2733
2734
عنوان

سلام دوستان اطراف شما کسی بوده که بلوغ زود رس داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 153 پست
من متولد ۸۱ ام ۹۰ پریود شدم

چقدر گناهداشتی

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

استارتر حتما حتما حتما باید ببریش متخصص غدد

دارو میده برای قدش. تو اولین فرصت ببرش چون ممکنه رشدش متوقف بشه.

جایی که زندگی میکنید گرم هست؟

فکر نکنم بشه با دارو عقب انداختش ولی اون رو هم باید از متخصص غدد بپرسی چون به هورمون ها بستگی داره.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی نداره فدات شم ولی حتما پیش دکتر ببرش شااااید رشد قدش کم بشه شاید

دختر عمه ی منم ۸سالگی پرید شد کم کم براش توضیح بده هیچ اشکالی هم نداره بگو ما خانما برای اینکه مادر بشیم باید این اتفاق برامون بیوفته 

براش کادو بخر و بگو این اتفاق خیلی اتفاق بزرگ و خوبیه اصلا نترسونش ک روش تاثیر بد بزاره

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731

عزیزم علائم‌بلوغ نداشته مثل موی زائد و برجستگی سینه ؟؟؟ قدش چنده؟ من دخترم ۹ سالشه بلوغ زودرس داره علائم و داره ولی معلوم نیست کی پریود میشی الان ال آرژنینی میخوره تا قد بکشه

2738

😩😩فکرشو ک میکنم‌میبینم چقدر سخته بخوای این‌چیزارو به یه دختر ۸ ساله توضیح بدی 

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

من ۱۱ سالگی شدم نه وزنم زیاد بود ن جای گرم بودیم ن ماهواره داشتیم

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

دختر خواهر منم زود شد با دارو میشه عقب انداخ ولی دکتر گف نکنید ممکنه تنبل بشه تخمدوناش ولی کاش دارو خورده بود بچه عصبی شد با درد فراوون و خونریزی زیاد ،اصلا کم خونی گرفت پیشرفت بدنی نکرد سینه هاش کوچیک موند الان 13 سالش تمومه 

همش دلم به حال خودمون میسوزه خدا دنیاشو واسه مردا خاس ماها یا درد بکشیم یا غصه تحمل کنیم😔

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
چقد زود شدی اندامت هم رشد کرده بود یا فقط پری شدی

من نه یکی از همکلاسیم، آره اون دوستم خیلی چاق بود شاید 70 قدشم کوتاه بود نمیدونم از کی پریود شده 😔😔

ولی الان که بهش فکر میکنم چه قدر گناه داشته

من خودم دوم راهنمایی پریود شدم 😊😊

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706