2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاید خسته شدم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 135 پست
نه پیج اینستاشو ک منم دارم ولی خب تلگرامشو نه اما نمیدونم چرا شک ندارم بهش چون همه این مدت فکر حا ...

بيخيال ولش كن

خودت ميگي افسرده بودي حتما خيلي حساس و زودرنج شدي خودتو ناراحت نكن

الان سعي كن فقط زودتر خوب شي❤️

ديش ديري ديرين ماشالله
همین که هی ترک میکنه گروهو یعنی داره تلاش میکنه پاک بمونه  تو هم کمکش کن . حق داری بدونی ولی ی ...

اونطوری نمیتونم بگم

امشب بهش گفتم فردا کلی حرف دارم نباید دروغ باشه همه چی باید گفته شه

میخاستم بهش بگم ک چقدر اعتماد ندارم بهش...ولی کار درستی نیست

اما نگفتنش هم منو داغون میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم بیخیال شم...این روزا افسرده ام بدتر نمیتونم بشم ک شما بودی چطور میپرسیدی؟ ک انکار هم نکنه

من همین الان هم میپرسم

مثلا میگم نوید جان این شمارهه یا فلان مخاطبه یا فلان عکسه چیه ؟ کی هست؟

یا فلانی رو برای چی بلاک کردی و حذف کردی و فلان و بیسار 

خودش بهم جواب میده مثلا مزاحمت بود یا بی خود بود یا هرچی که بوده 

اره اینم هس پس من چ خاکی تو سرم بریزم من دارم میلرزم

شاید واقعا چیزی نیست.زود قضاوت نکن چون اگه مطمئن نباشی و بهش بگی کلا رابطه تون بد میشه و ممکنه کارهایی که تا الان انجام میده را دیگه انجام نده و ......

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2728
پیگیرش نباشمم همش مخم درگیره چیکار کنم 

آروم باش عزیزم انشالله که چیزی نیست

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
عزيزم اين عكس نتيه يعني مثلا شما اين عكس ميزاري رو پروفايل تلگرامت  منم تواينستا ميزارم پروفا ...

ینی چیکار کنم؟ هیچی نگم ؟ 

خب نمیتونم صددرصد مطمئن باشم

همش میگم شاید از یکی شماره یه سک.سی گرفته و اینو دادن

نمیدونم حالم بده

میگم خب حالا ک نتیه چی قراره ثابت شه؟ شما جای من بودی چ فکری میکردی؟

نگاه کن بذار توضیح بدم بهت 

اون عکس که نتیه 

بعد من خودم تاحالا چندین بار هی داخل گروها ادبزن شارژ بگیر عضومم کردن و لفت دادم

بعد اون عکس اونجا داخل تلگرام بوده وقتی نتی باشه ممکنه صدجای دیگ هم باشه 

من حتی داخل پیج بازیگراهم موارد س ک سی دیدم گذاشتن 

مردم مریضن 

این عکسه هم بچه ها گفتن مدله 

عکسشو ادما کثیف پخش میکنن بشکل نامناسب 

هرکیم ندونه فکرمیکنه اینکارست

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738
گلم بخاطر عکسه ناراحت نباش اصلا چون نتیه.. ولی بخاطراون گروها و کانالا ی بد حق داری😔خوب چرا اد ...

نههه تو گروهای بد عضو نیست...اگ نگا کنی توی گروهایی ک ممبراشون زیاده چره ازین چیزاس...فکر میکنم اینم همونطور باشه

اما مطمئن نیستم و همین داغونم میکنه

نههه تو گروهای بد عضو نیست...اگ نگا کنی توی گروهایی ک ممبراشون زیاده چره ازین چیزاس...فکر میکنم اینم ...

ببین بعصی گروها و کاناله

ا ویروسه خودبخود میاد رو تل آدم.ینی کسی ادمو ادنمیکنه ویروسه

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
خب الان من چیکار کنم؟ هیچی نگم بهش  همش میگم نکنه چت کرده

نه نگو بنظرم نذار روتون بخاطراینچیزابازبشه..اصلا ب روت نیار.چون چیزی نشده حساسیت نشون نده

چت باکی آخه این دختره؟😲نه بابادختره جواب هیشکیونمیده تازه متاهلم هست

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
2706