2737
2739
عنوان

خواهش میکنم بیاید خسته شدم حالم بده

1338 بازدید | 135 پست

حالم بده

لطفا کمکم کنید

من خیییلی به شوهرم شکاک شدم...میدونم تو زندگی دونفرمون خیانت نکرده ولی یه سری منحرف رفته ینی بخاطر اینکه میخاستیم طلاق بگیریم فقط درحد زنگ زدن بوده...بعدش تموم شد

خیلی وقته داره تلاش میکنه تا منو از حال بد و افسرده دربیاره 

ولی امروز یه موضوع داغونم کرد...چند روز پیش تو پوشه تلگرام اونجایی ک همه عکسای تلگرام میان حتی اگه تو گروهی باشی و پروفایل کسی رو بازنکنی

عکس یه زن دیدم . گفتم خب طبیعیه.

حالا تو اینستاگرام یهو چشمم ب عکس همون زنه خورد...اخه مگه میشه؟؟

بعد رفتم پیجشون دیدم برا سک.س ه

روانی شدم

ولی یه چیزیم هست...اون تصویری ک تو تلگرام دیدم تار بود ینی بازش نکرده و ممکنه تو اون گروهایی ک عضو بوده اونم بوده باشه(این گروهایی ک میگن ادد کنید شارژبگیرید خیلیاشون تو اعضاشون پر سک.سیه شوهرمم همیشه از گروها لفت میده بازم اضافش میکنن)

نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم چون مطمئن نیستم

اون همه مدت تلاش کرده حالمو خوب کنه ولی...

حالا فردا میخام ازش بپرسم ببینم چی میگه

حالم داغونه خیلی دوسش داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شتابزده عمل نکن،میخوای چند روز دیگه صفر کن،ممکنه یه حرفی بزنی و دیگه نشه جمعش کنی،و تبعات بدی همراه داشته باشه واست

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
این بود خواهش میکنم تو گروهایی ک تو تلگرام دارین یه سرچ بزنید سک.س و به انگلیسی ببینید ب همچین تصو ...

این عکس نتیه و خیلی جاها هست. هم تو تل هم اینستا. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
این همه شک زندگیتو ب جدایی میکشونه  ویشنهادم اینه عکسارو حذف کن هیچی درموردش سوال نکن اینطوری ...

خب چرا حذف کنمش؟

اگ چیزی باشه؟

من باید بدونم با چه ادمی زندگی میکنم یا نه؟

خب نگفتنشم دیوونم میکنه

نه عزیزدلم صبر کن،تو که مطمئن نیستی،شاید تازه یه چیزی بگی هم دعواتون بشه،هم تازه به فکر بندازیش،بذار از صحت یا غیرواقعی بودن قضیه مطمین بشی

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
این عکس نتیه و خیلی جاها هست. هم تو تل هم اینستا. 

مطمئنی؟

از کجا میدونی؟

میدونم نتیه 

ولی یخورده گوش کن چی میگم

تو اون تلگرامه تار افتاده بود ینی نگاش نکرده 

این روزاام هی تو گروها اضافه میکنن اونم هی حذف میکنه من میگم شاید تو یکی ازین گروها بوده 

اما از طرفی شایدم نه...نمیدونم 

2706