2737
2739
چه جالب نقاط مشترک زیاد داریم من و شما منم متولد خرداد ٦٧ از شیرازم خوشبختم

الان متوجه شدم هم رشته هم هستیم😀

منم لیسانس مترجمی هستم

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هلن جون اگر دوست داشتی یه کم از علاقه مندی هات بگو شاید مشترکات بیشتری پیدا کردیم😊

منم زبان خوندم ولی شغلم دستیار دندانپزشک هست 

شما متاهلید?

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
2728
2738
منم زبان خوندم ولی شغلم دستیار دندانپزشک هست  شما متاهلید?

پس کشف شد😊

من اسپانیایی خوندم و تدریس می کنم

بله، متاهلم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
سلااااااام گلای توی تاپیک  منم ۱۵ خرداد  ۳۰ سالم میشه😊  چهارتا بچه دارم اهل فارس ...

اییی جان 4تا بچه چقدر خوب .چند تا دختر وپسر داری ؟چند سالشون هست

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

سلام 32

مجرد هستم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706