2737
2739
میگن تو باور نکن همسر من میگفت کلا لوله هاتو ببند ما بچه نمیخوایم اما الان دو تا آتیش پاره تو خونم ...

متاسفانه خیلی رفتم مشاور 

با هم امسال زمستون ۷ جلسه رفتیم 

مشاور بهم گفت مشکل از بچگی خودش که میترسه از بچه دار شدن 

درسته میگه باباش خیلی بی محبت بود و هست مشاور جدا رفت بهش ۶ ماه فرصت دادم یعنی تا تیر ماه 

دیگه هرچی خدا بخواد

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
متولد ٦٧ك اين ماه تولدشه چند سالش ميشه

منم متولد خرداد ٦٧ هستم

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ٣١ سالمه از شیراز یه دختر دارم

سلام همشهری

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2731
چه جالب، منم ۶۷ هستم و تولدم تو خرداد، ۳۲ سالمون تمام میشه

چه جالب نقاط مشترک زیاد داریم من و شما

منم متولد خرداد ٦٧

از شیرازم

خوشبختم

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
جدی نمیدونی چرا عجیبه؟من دوماهه فهمیدم باردارم،سه هفته پیش شوهرم یه تصادف وحشتناک کرد ۵۰میلیون ضرر م ...

همه جا خوبیا و بدی های خودشو داره عزیزم فقط جامعه ی ما نیست که، خدا خودش هاشونو داره اگه به خودش بسپاری، بزرگ شدن بچه کلا با استرس همراهه ولی شیرینی هاشم بی حد و حسابه و میارزه به فکر و خیالاش

💗💗💗
چه جالب نقاط مشترک زیاد داریم من و شما منم متولد خرداد ٦٧ از شیرازم خوشبختم

بسیار بسیار خوشبختم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
سلام همشهری

سلام عزیزم هم سنیم و همشهری😍

2738
سلام عزیزم هم سنیم و همشهری😍

هلن جون اگر دوست داشتی یه کم از علاقه مندی هات بگو شاید مشترکات بیشتری پیدا کردیم😊

من ۳۷سالمه 

یه پسر ده ساله دارم .ارشد ترم افزار هستم و شاغل و در حال حاضر خارج از ایرانم .

زندگیم بعد ازدواج خیلی بالا و پایین داشت ولی الان خداروشکر راضیم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

من 38 سال

دو تا بچه، یه دختر 6 یه پسر 9 ماهه

فوق حسابداری، کارشناسی علوم تربیتی بعد از بچه دار شدنم 

18 سال حسابدار بودم 

دوبار ازدواج کردم 

کافیه یا باز بگم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706