2737
2734

من پدرم دراومد از اون اوایل داشتم هی هم بدتر میشدم رفتم طب سنتی دو سه روزه خوب شدم خیلی خوشحالم از نفس کشیدنم دارم لذت میبرم

بهم گفت طبع بچه ات خیلی گرمه خودت هم گرمی داره بهم اینا رو داد:

کاهو روزی هفت برگ

الو

شیربرنج

سوپ سبزیجات

شربت خاکشیر و ابلیمو (با شکرقهوه ای یا عسل)

ماست و سبزی(نعنا)

سیب و اب سیب

و ریختن روغن بادام شیرین در بینی که من انجام ندادم هنوز

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

وااای منکه دارم میمیرم،جنسیت نی نیت چیه؟

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه خوب مرسی که گفتی  طب سنتی برای تهوع هم میگه چیکار کنیم؟  اصن یه جوری از بوی غذاها متن ...

به سیب ابجوش و... اینا رو یادم میاد ولی من خیلی نتونستم بخورم کمپوت به درست کردم که همیشه دوست داشتم ولی حالم بهم میخورد

به سیب ابجوش و... اینا رو یادم میاد ولی من خیلی نتونستم بخورم کمپوت به درست کردم که همیشه دوست داشتم ...

انگار راهی نیست 

من سیب و زنجبیل اینا که میگن‌خوبه میخورم کلا نیم ساعت خوبم بعد دوباره برمیگرده 😭😭

انگار راهی نیست  من سیب و زنجبیل اینا که میگن‌خوبه میخورم کلا نیم ساعت خوبم بعد دوباره برمیگرد ...

خیلی سخته من پدرم در اومد ولی بالاخره میگذره دیگه درمانی نداره فقط کنترل میشه تا حدودی  من سر بچه اولم صبح ناشتا اسفرزه و بارهنگ دم میکردم تا ظهر نگهم میداشت ولی بعدا شنیدم بارهنگ تو بارداری خوب نیست دیگه سر بچه دوم نخوردم

2740

[QUOTE=143514089]سلام عفونت ادراری داشت خیلی سخت بود[/QUOTEمن دخترم خیلی تکرر ادرار داره مخصوصا شبا روزا باز کمتره کلی ن درد داره ن سوزش نه تب ممکنه بازم عفونت ادراری باشه؟قندشم خوب بود

[QUOTE=143514089]سلام عفونت ادراری داشت خیلی سخت بود[/QUOTEمن دخترم خیلی تکرر ادرار داره مخصوصا شبا ...

فکرنمیکنم شاید میوه های تابستونی خورده مثل هندوانه و ...

[QUOTE=143514089]سلام عفونت ادراری داشت خیلی سخت بود[/QUOTEمن دخترم خیلی تکرر ادرار داره مخصوصا شبا ...

پهلوهاشو با روغنهای گرم مثل سیاهدانه چرب کن