2733
2734
عنوان

بَروبَچ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5710 بازدید | 1713 پست
سلام جان دلم قربونت بشم..تو خوبییی؟؟سلامتییی ما هم هستیم...الان تو تثبیتم...تو چ خبراا؟؟در چ حالی؟؟؟

منم عااالی😘

درحال کم کردنم خیلی خوب پیش میرم😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مامانمحمدم    

سلام گلم خوبین همه؟ من خیلیییییییییییی کم میام نت دیگه. کم کردین؟ خوش به حالتون    

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2731
سلام جان دلم قربونت بشم..تو خوبییی؟؟سلامتییی ما هم هستیم...الان تو تثبیتم...تو چ خبراا؟؟در چ حالی؟؟؟

سلام کجایی 

بیا من وزنمشده 57 کیلو  میخوام 2کیلو رو زود کم کنم بشم 55چه کار کنم ؟؟؟

تثبیت دو هم برام توصیح بده چه زوری تثبیت کنم که وزنم برنگرده 😂

سلام به بروبچ 😍😍😍 خوبین همگی ؟ مانکن اااا ریختن وسط 😌😌😌😌خوش بسعادتتون 😂😂😂

نه بابا چه مانکنی شوهرم گیر داده که بسه کم کردی نمیخواد خوبی من زن لاغر ندوست ابنجور حرفا ولی من میگم 2کیلوهم کم کنم بعدن 😂

آخه برن یه جور مشکله اگه نرن هم آنلاین باشه از پایه ضعیف میشن تو خونه چطور درس بدیم 😕

سلام بیا از تجربیات لاغر کردنت به ما بگو چه طور زود لاعرشیم 😂😂😂و چه طوری تثبیت کردی ؟؟؟

نه بابا چه مانکنی شوهرم گیر داده که بسه کم کردی نمیخواد خوبی من زن لاغر ندوست ابنجور حرفا ولی من میگ ...

منکه نتونستم دوباره کم کنم فعلا در حال کچل شدنم 

ریزش وحشتناااااااک مو دارم 😭😭

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
چررااااا؟؟؟

نمی دونم 

احتمال میدم از رژیم اول سال باشه 

با اینکه هر روز برنج میخورم نهایت روز در میون 

با قرص هیر ویت هم میخوردم تازه 

یعنی دسته دسته فقط میریزه 

ای خدا قرص زینگ و ویتامین ای بخور

خوب با زینک که اشتهام مثل خرس میشه 🤭😂😂😂

الان مولتی ویتامین خارجی خریدم دیدم اشتهام فوق العاده زیاد شده 

ولی ویتامین ای رو امتحان نکردم دست دردنکنه 😘

خوب با زینک که اشتهام مثل خرس میشه 🤭😂😂😂 الان مولتی ویتامین خارجی خریدم دیدم اشتهام فوق العاده ز ...

نه من زینگ و ای میخورم اصلا برای استهام فرقی نکرده 

چای سبز با دارچین و حل بزار دم بکشه بخور اشتهاد کم میشه خیلی موثره

ویتامین ای رو باید اولش هفتگی بخوری تا یک ماه بعدماهی یک بار 

نه من زینگ و ای میخورم اصلا برای استهام فرقی نکرده  چای سبز با دارچین و حل بزار دم بکشه بخور ا ...

جدی ممنونم ازت ❤

از عطاری چای سبز بخرم ؟ فله ای یا بسته بندی ؟ 

تاحالا استفاده نکردم 

2706