2752
2734
عنوان

بَروبَچ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5710 بازدید | 1713 پست

سلام سلام سلام 

حال همگیتون خوبه 

خانواده خوبن بچه هاتون خوبن

انشالاه که زندگی بر وفق مرادتون باشه

تمنااااااا عزیزم فداتشم من هیچ وقت تگ نمیشم چون خاااصصصممم😎

تبریک فراوان بهت با همچین اراده ای من یک کیلو هم هنوز کم نکردم البته ماهی هروقت از اب بگیری تازس😀

بقیه بچه ها پری جون مهسا جون رها جون مریم جون نعیمه جون جون و دیگه اونیکه یادم رفت جون جون چطورین دلم براتون تنگ شده 

اصلا بچه هام مهلت نمیدن بشینم ببینم تو این گوشی وامونده چی هست چی نیست فصل برداشت بادام هم هست دیگه هیچ وقت نمیکنم میریم برداشت محصول دیگه اینجوری 😥😦 شدم من

انشالاه که همگی خوش و سلامت باشین بچه های گلتون ببوسین

نعیییمه گیییززز باجی سنن نخبر😞

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
سلام سلام سلام  حال همگیتون خوبه  خانواده خوبن بچه هاتون خوبن انشالاه که زندگی بر وفق م ...

سلام عزیزم

خداروشکر خوبم شما خوبین 

منم که دوباره چاق شدم فکنم ۷۰ هستم 🙆‍♀️🙆‍♀️

از امروز دارم کالری شماری میکنم 

ان شاءالله رزقتون پر روزی باشه عزیزم حسابی سود و برکت داشته باشین 🙏🙏🙏

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خداروشکر خوبم شما خوبین  منم که دوباره چاق شدم فکنم ۷۰ هستم 🙆‍♀️🙆‍♀️ از امروز د ...

قوربونت عزیز دل 

عیب نداره عزیزم منم چاق شدم😀

هروقت ما لاغر شدیم فکر کنم اونوقت کرونا تموم میشه و اقتصاد ایران دوباره درست میشه و طلا ارزون میشه و دلار میشه هزار تومان😀😀 

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
قوربونت عزیز دل  عیب نداره عزیزم منم چاق شدم😀 هروقت ما لاغر شدیم فکر کنم اونوقت کرونا تموم م ...

دقیقا منم شدید اعصابم داغونه بخاطر همون مشکلای قبلی هنوز متاسفانه رفع نشده 😥

اصلا اعصابم نمیکشه بخوام کم خوری کنم 

متاسفانه چاقیم بیشتر عصبیه موقع عصبانیت خیلیا از اشتها میافتن ولی من برعکسم 😔

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2731
سلام سلام سلام  حال همگیتون خوبه  خانواده خوبن بچه هاتون خوبن انشالاه که زندگی بر وفق م ...

سلام برروی ماهت به چشمان سیاهت 😂😁😀😊☺

محصول پربرکت باشه ان شالله 

منم بادوقلوها درتلاشم 😣😣😩😩😩

منم یک ماهه رژیم گرفتم از 63ونیم شدم 58و800💃💃💃💃تا 10کیلو ادارم بشم باربی ایشالله

دقیقا منم شدید اعصابم داغونه بخاطر همون مشکلای قبلی هنوز متاسفانه رفع نشده 😥 اصلا اعصابم نمیکشه بخ ...

من فقط شیرینی زیاد میخورم😥😭😭😭😭

سلام برروی ماهت به چشمان سیاهت 😂😁😀😊☺ محصول پربرکت باشه ان شالله  منم بادوقلوها درتلاشم 😣 ...

افرییین مرحباااا ب این باربی خوشگل ما😀

سلام خوشکلم منم دلم تنگ شده چه خبرا چیکارمیکنین با اضافه وزنا 😊

سلام جان دلم قربونت بشم..تو خوبییی؟؟سلامتییی ما هم هستیم...الان تو تثبیتم...تو چ خبراا؟؟در چ حالی؟؟؟

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام قشنگم...جیگررر شمااااا خاص خودممم🤗🤗😍😍😘...

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2706