2733
2739
عنوان

احتمال میدم حامله باشم شوهرم میخواد طلاقم بده رابطمون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 70 پست

این همه مشکل داشتی ۶ماه شوهرت پیشت نبود بهم رسیدین زرتی رابطه😑😑😑

چی بگم ایشالا نباشی وگرنه راهه سختی در پیش داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لطفا شرکت کنین ببینم نظر شماها چیه بنظرتون با بچه زندگی من خوب میشه یا ن از اینی ک هستمم بدبخت تر م ...

اصلا بهتر ک نمیشه هیچ بدترم میشه اون مردی ک سر حرف مادرش میخواد طلاقت بده مطمئن باش با بچه هم چیزی تغییر نمیکنه فقط زندگی ی آدم دیگه این وسط خراب میشه شما حق نداریم زندگی ی بچه رو هم خرابکنین یکم فک کنین توروخدا😓

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

شما و همسرتون باهم حرف بزنید بدور از دخالت اطرافیان . روراست و منطقی ببینید اگه همدیگه رو میخاین بقیه هم باید به نظرتون احترام بذارن . بعد در مورد بارداری مطمئن شدی تصمیم بگیرید باهم .

2738
لطفا شرکت کنین ببینم نظر شماها چیه بنظرتون با بچه زندگی من خوب میشه یا ن از اینی ک هستمم بدبخت تر م ...

بدبخت تر....بچه زندگی کسی خوب نمیکنه .....

فقط زندگی که خوبه رو خوبتر میکنه 

پس دوس داري باردار بشي

تو اين تاپيكا فقط اعصاب ادم خورد ميشه اه

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍

فقط بدون با بچه دار شدنت خودتو و یه بچه رو بدبخت کردی. هیچکس با بچه زندگیش بهتر از قبل نشده میزاریم کنار اون قسمت رو که ورود بچه چند ماه زندگیو دگرگون میکنه اونا که گل و بلبلن میترکن وایبحال شما.

اخه فکر میکردم ک اگه بچه بیاد خوب بشه شوهرمم قبلا میگفت ک اگه بچه داشتیم خانواده ی من تورو میخواستنو ...

وای چقد بی منطقی چرا ب خاطر اینکه تو ی خانواده پذیرفته بشین ی بچه بیگناه میارین بین خودتون ب خدا هیجی تعییر نمیکنه هیچ بدترم میشه اون خانواده م الان باین همه تحقیر شما ا از خونشون پرت کردن بیرون فردا بچتون میگیرن ازت پرتت میکنن بیرون یکم فک کنین ب خدا بچه اسباب بازی نیس آدمه جون داره 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706