2737
2739
عنوان

دوست نداشتن دو قلوهام

289 بازدید | 14 پست

سلام

من به روش ivf دو قلو باردار شدم و دكترم بهم اجازه تعيينرجنسيت نداد و گفت بيشتر از اين نميشه تو كار خدا دخالت كرد، و حالا دو تا پسر دارم

از لحظه اي كه در سونوگرافي متوجه همجنس بودن هر دو شدم افسردگي شديد گرفتم و حالا همچنان بعد از يكسال هنوز اين حس با من هست و طوري شده كه دوسشون ندارم و نميتونم براشون مادر خوبي باشم.

با كوچكترين اذيتشون بهم ميريزم و واقعا خودم اين حسم و دوست ندارم

و از خودم خجالت ميكشم و دلم براشون ميسوزه.

واقعا نميدونم با خودم بايد چيكار كنم كه اين حسم درست بشه.

تعداد رای : 6
نظرسنجی
١
2
33%
٢
4
66%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشی زده زیر دلت لابد

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

آخی گناه دارن طفلکیا دلم سوخت

شاید افسردگی بعد‌ زایمان گرفتید و درمان نشده

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740

وای واقعا امشب زجه زدم که خدا دامنمو سبز کنه هزار بار گفتم خدایا دخترو پسرش برام اهمیت نده فقط سالم باشه...به خدا هزاران نفر ارزوشونه جای تو باشن از این لحظه هات لذت ببر که اصلا تکرار نمیشه...من دوقلو داشتم دیگه غمم چی بود اخه😍😍خداحفظشون کنه یه روانشناس برو شاید افسردگی گرفتی

ببین دوست عزیزم شما افسردگی بعد از زایمان گرفتی حتما یه دکتر برو وگرنه لبعد چند سال چنان عذاب وجدانی برات میاد که درست بشو نیس

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

ناشکری نکن دختر.کفر نعمت از کفت بیرون کند...

صدها هزار نفر هستن ک آرزو میکنن خدا ی بچه بهشون بده.اونوقت ب شما دو تا داده و ناشکری؟؟؟استغفار کن و شکر این نعمت رو ب جا بیار

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!

منم دوقلو پسر باردارم ...یعنی از حالا عاشقشون شدم😍 اولش یکم ناراحت شدم ولی چه فرقی میکنه هرچی خدا میده خوبه .خداروشکر😍

خداجونم دوقلوهام صحیح وسالم دنیا بیان😍

اگه باردار بودی یه چیزی اما الان نمیدونم چی بگم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐