2737
2739
عنوان

پسرم خواهرش رو میزنه و بشدت حسادت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 44 پست

عزیزم تو موقعی که پسرت نیاز به محبت داشت هنوز بچه آوردی ینی یه جورایی احساس میکنه اون دختر جای خودشو گرفته  طبیعیه حساسش نکن ودختر تو جلوش زیاد ناز وبوس نکن ، براش اسباب بازی بخر بگو آبجی گرفته برات سعی کن کارهای کوچیک بهش بدی مناسبه سنش مثلا دستمال بیاره برای خواهرش یا عروسک بعد تشویقش کن، بیشتر براش وقت بذار یا حداقل شوهرت وبگو برای اون وقت بذاره تا همه مسئولیت رو دوشت نباشه 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه پسرم که 23 ماهشه میزنه  دیگه از دستش عاصی شدم

اره منظورم همینه ینی ی بچه ۹ماهرومیزنه😱😔من جات بودم ازهم دورشون میکردم بزرگترک بشه درست میشه عزیزم فقط نزاربزنش پوستش نازکه الان نوزاده

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
به پسرت بیشتر توجه کن دخترتو هم بزار بغلش بزار محبتش بشینه به دلش

خیلی میزته 

دخترم چهار دست و ما مبره این میدوه میپره پشتش 

اصلا تا دخترم رو بغل مبکبرم این میزنه به سیم آخر 😭😭😭

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 
2731
اره منظورم همینه ینی ی بچه ۹ماهرومیزنه😱😔من جات بودم ازهم دورشون میکردم بزرگترک بشه درست میشه عزیزم ...

چجوری دور کنم ؟؟؟؟؟ کسی رو ندارم همش بهم آویزونن

شما چیکار میکنی؟؟؟

دیوونه شدم از دستشون الان هردوشون بزرگ شدن 17ماه اختلاف سنی دارن پسرمو دوسال اول خیلی اذیت کردم فکرمیکردم بزرگه باید درک کنه خااااک برسرم ولی بعدا خیلی بهش محبت و توجه کردم به قول دوستمون شیرش کردم خودش دست از کتک کاری کشید

عزیزم تو موقعی که پسرت نیاز به محبت داشت هنوز بچه آوردی ینی یه جورایی احساس میکنه اون دختر جای خودشو ...

مرسی عزیزم ببینم میتونم چون دیگه دارم دیوانه میشم 

2740
دیوونه شدم از دستشون الان هردوشون بزرگ شدن 17ماه اختلاف سنی دارن پسرمو دوسال اول خیلی اذیت کردم فکرم ...

چجوری شیرش کردی؟؟؟؟؟

بچه های من 14 ماه اختلاف سنی دارن

مرسی عزیزم ببینم میتونم چون دیگه دارم دیوانه میشم 

بازی فکری براش زیاد بخر سرش به همونا گرم شه برنامه کودک هم خوبه سرشو گرم میکنه دیدی میخواد نزدیک خواهرش بشه اذیت کنه ببرش بهش خوراکی بده

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
ولی الان که بزرگ شدن اصلا باهم نمیسازن دخترم خیلی زور میگه بهش 

دیگه تحمل ندارم خسته شرم 

تمام امیدم اینکه بزرگ بشن همبازی بشن

چجوری شیرش کردی؟؟؟؟؟ بچه های من 14 ماه اختلاف سنی دارن

بهش میگفتم تو داداش بزرگترشی اینم بزرگ میشه لباساتو میشوره برات میوه پوست میکنه توهم باید مواظبش باشی دوستات اذیتش نکنن تو بزرگترشی میگفتم شبانمیخابه داداششو میخاد این دوستت داره و ازاین حرفا

بازی فکری براش زیاد بخر سرش به همونا گرم شه برنامه کودک هم خوبه سرشو گرم میکنه دیدی میخواد نزدیک خوا ...

عزیزم این ایده الش هست اما واقعیت این نیست 

پسرم مثل کنه اس اصلا تنهایی بازی نمیکنه دخترم همس میجسبه بهم 

بعد سر من دعوا میشه خسته شدم 

دخترم رو ول میکنم دائما از زمین وسایل میزاره ذهنش 

واسه پسرم کل وقتم رو میزارم خیلی بازیگوشه تمام انرژی ام رو میگیره و دیگه وقت و حوصله خانه داری ام تموم مبشه بازم شیر نمیشه

بهش میگفتم تو داداش بزرگترشی اینم بزرگ میشه لباساتو میشوره برات میوه پوست میکنه توهم باید مواظبش باش ...

پسر من حالی نمیشه 

فقط یک کلمه مامان میگه 

دیگه تحمل ندارم خسته شرم  تمام امیدم اینکه بزرگ بشن همبازی بشن

منم دست تنهابودم نه مادر نه خواهر هیشکی رونداشتم یکیشو ببره دوساعت من استراحت کنم همبازی میشن ولی هیچ کدوم زیربارحرف اون یکی نمیره ودعوامیکنن الان مدرسه میرن انقدرسرکتاب دفتر خودکاردعوادارن که نگو