2733
2739
عنوان

پسرم خواهرش رو میزنه و بشدت حسادت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 44 پست
عزیزم این ایده الش هست اما واقعیت این نیست  پسرم مثل کنه اس اصلا تنهایی بازی نمیکنه دخترم همس ...

وای خیلی سخته من یه پسر فضول دارم میفهمم بهتره کمکی بیاری مثلا مامانی مادرشوهری و.. 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دست تنهابودم نه مادر نه خواهر هیشکی رونداشتم یکیشو ببره دوساعت من استراحت کنم همبازی میشن ولی هی ...

من شوهرم میخاد ببره خونه مادر شوهرم اما من دوست ندارم بره اونجا 

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 
پسر من حالی نمیشه  فقط یک کلمه مامان میگه

ای جانم سخته میدونم درکت میکنم پسرمن روزی که ازبیمارستان مرخص شدم بچه رو گذاشتم بغلش گفتم نی نیه یه موز برداشت باپوست میکرد دهن بچه که به بهه بخور  

2731

[QUOTE=138151521]وای خیلی سخته من یه پسر فضول دارم میفهمم بهتره کمکی بیاری مثلا مامانی مادرشوهری و.. [/QUOTE

مادرم میاد اما تا یکم میخام بشینم فوری میره سمت خواهرش خسته شدم خستههههههههههههه

ای جانم سخته میدونم درکت میکنم پسرمن روزی که ازبیمارستان مرخص شدم بچه رو گذاشتم بغلش گفتم نی نیه یه ...

وااای دقیقا 

من دلم نمیاد بره خونه مادر شوهرم 

خیلی ناراحتم 

[QUOTE=138151521]وای خیلی سخته من یه پسر فضول دارم میفهمم بهتره کمکی بیاری مثلا مامانی مادرشوهری و.. ...

الهی  عزیزم خدا حفظشون کنه شرایط سختیه من ازپس یکی بزور برمیام تو که دوتا داری چی میکشی بهتره یکی سمت خودت یکی هم به شوهرت جذب بشه

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2738
نه نزارببره بعدل منتی سرت باشه یک سال که بگذره هردوشون زبون میفهمن یه کم سبک میشی

بحث منت نیست 

تو بارداری و زایمان ام حتی یک ثانیه هم نگه نداشتن 

الان میخاد ببره خودش اونجا نگه داره که چی بشه 

الان همش اصرار میکنن بیارش چون دختر خواهر شوهرم رو گداشتن اونجا اینو میخان واسه اون همبازی ببرن

بحث منت نیست  تو بارداری و زایمان ام حتی یک ثانیه هم نگه نداشتن  الان میخاد ببره خودش او ...

من چندبار گذاشتم پیششون بعدا دیدم میگن ازپس بچه هابرنمیاد مانباشیم نمیتونه بزرگ کنه دیگه اصلا بهشون بچه ندادم دوساله که بودن میزاشتمشون جلوی حمام درم باز میذاشتم دوش میگرفتم چشمم بهشون بود 

شوهرمم صبح میرفت سرکارشب میومد کارمند بود خسته وکوفته میشد دلم نمیومد بدم یکیشونو نگه داره

الان نمی گن بچه ها رو بفرستی اونجا،؟

اینا تاپسرم بزرگ شده دلتنگش شدن

الان نمی گن بچه ها رو بفرستی اونجا،؟ اینا تاپسرم بزرگ شده دلتنگش شدن

چرا الان مادرشوهرم تنهاشده برادر شوهرم کوچیکم ازدواج کرده رفته هی میگه بچه روبفرست پیشم ولی نمیزارم میترسم عادت کنه به پسرم اینم بعدیه مدت نره پیشش مشکل پیش بیاد