2733
2734
عنوان

کسی مثل من هست

240 بازدید | 18 پست

جدیدا هروقت همسرم انتقاد یا پرخاش میکنه یا فحش و......تمام بدنم سرمیشه فشارم میفته یه گوشه میفتم هیجی نمیگم تا تموم شه. هرچند تموم نمیکنه انقد میگه میگه تا گریه کنی بفهمه نابودشدی

قبلا منم وامیستادم به دعوا و دادو بیداد الان نمیتونم اصلا لال میشم 

حتی سر به خواب میزنم دیکه بس کنه یا میرم یه اتاق دیکه بازم بی فایدس 

چکارکنم؟ 

چقدر سخت☹

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم خيلي حساس شدي بخاطر همينم نميتوني جواب بدي چون اذيت شدي

بهتر نيس هر دوتون برين پيش روانشناس؟!

ي راه حلي داره 

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

بنظرم اصصصصلا کم نیار اوت یکی گف تو دوتا بگو.. منم یه مدت مثل تو بودم هرچی میگف هیچی نمیگفتم دقیقا مثل تو میکردم انقدر از درون حرص میخوردم نابود میشدم ولی حالا راهمو پیدا کردم اون یکی بگه دوتا میگم باصدای بلندم میگم که دیگه خفه میشه😍😍

2738
ما هم بس داد و بیداد میکنیم جلو درو همسایه خجالت میکشم همش صدا دعوا میره تو خونشون بعضی مردا هر چی ...

اره میگم دادنزن زشته بدتر میکشه به فحش.بدتر میکنه.انقد به خانوادم فحش میده دیگ خستم

عزیزم سرکار حقوق نمیدن قسطاش عقب افتاده میاد سذمن بهانه میگیره.همش بی پولی و بدبختی

من نمیدونم چرا هیچی سرجاش نیست .عوض اینکه یکم شرمنده باشن از اوضاعی ک واسه زندگی درست کردن  میان دعوا هم راه میندازن .عزیزم بهش محل نده هیچ همفکری بهش نده تا خودشو جمع و جور کنه آدم دستش تنگ باشه اعصاب خوردیم داشته باشه مگه آدم چقدر تحمل داره

2706