2733
2734
2 ما وقت دارم تولد آراد 30 آذره
دوست جونا هر کس میخواد تو این 2 ماه یه تولد حسابی برا نینیش بگیره همکاری کنه

تم آنجل 6
تم سافاری 1-2
تم اسنویی 5
تم پو 3
تم فیل 3
تم بن تن 4
من هم میخوام برای بچه هام تو آبان تولد بگیرم - موندم چی کار کنم - تازگی ه خیلی مد شده تولد کقشدوزکی و زنبوری - پری دریایی و ...به نظرم یه خورده لوسه فک کنم من همون مدل سنتی رو ترجیح میدم - دوس دارم به آقایون هم بگم باشن تا باباشون هم بیاد پارسال نبود ما فقط خوش گذروندیم اون طفلک رفت بیرون چرخید - نزدیک 80 تا مهمون داشتم - تصمیم دارم امسال کمتر باشه ولی مردا هم باشن مثل دائی هام و عموم و دائی و شوهر خاله همسرم
منم میخوام تولد مختلط بگیرم
پارسال خواستم خودمونی باشه مجبور شدم 2 تا تولد بگیرم امسال بیشتر دوستانه میخوام باشه
تولد قبلش بیشتر سنتی بود امسال شاید یه تم انتخاب کنم البته نه خیلی مفصل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام ساحل عزیزم چه جالب منم هفته پیش تو تاپیک نی نی های اذر گفتم برای تولد یه فکری بکنیم حالا این تم جنگل و انجل رو عکسی داری بزاری . منم امسال میخام فقط دوستاش رو دعوت کنم برای فامیلها هم مثل پارسال جدا جشن بگیرم البته منم مثل تو نمیخام خیلی مفصل و شلوغ باشه . خب من خیلی تم حیوانات مثل ببر و جوجه رو دوست دارم اما وقتی گشتی زدم دیدم خیلی کمه و به سختی میتونم وسایلش رو که مهمترینش لباسشه گیر بیارم .
2740
2706