2737
2739
عنوان

با تجربیاتتون دلداریم بدین:)

182 بازدید | 24 پست

از کسی که دوسش داشتم و دوسم داشت مجبور شدم جدا شم و هضم کردنش خیلی برام سخته

شده قبلا فکر کنین چیزیو هیچوقت نتونین فراموش کنین و هضمش کنین اما الان که بهش نگاه می کنین چندان اهمیت نداشت و خوب شد که اینطور شد؟

برام بنویسین خیلی کمکم میکنه:)💛

دختر شهرام شب پره نشان😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جایی خوندم خدا گفته اگه کسیو بیشتر از من دوس داشته باشی ازت میگیرم و اگه بگی بدون اون میمیرم زنده نگهت میداره عزیزم هرچی خدا بخواد خودش کمکت میکنه و یه روز انقد از زندکیت لذت میبری که به این روزات میخندی

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2742

آره خب برای آدم دل بستگی یا وابساگی پیش میاد در لخظه ولی یه مدت که میگذره آدم متوجه میشه بدون اونم میتونه زندگی کنه

ببین هر اتفاقی که توی این جهان میفته خواست خداست

اگر باهم خوشبخت میشدین،مطمئن باش با وجود هزار تا مانع هم بازم بهم میرسیدین 

ولی خب وقتی اینطوری شده یعنی یه حکمتی توی کار بوده و ما اینو نمیدونیم

ممکنه بعدا بفهمی یا اصلا نه نفهمی!!

فقط به خدا اعتماد کن همین❤❤❤❤

2740

آها آره من 

ببین پنج سال تموم زار می‌زدم برا داشتن یکی ... 

الان خدارو بارها شکر می‌کنم که نشد 

و افسوس می‌خورم چقدر وقتمو جوونیمو هدر دادم 

چقدر روحمو آزار دادم .... 

یه وقت هست طرفت ارزششم نداره حتی چون داغی متوجه نیستی وقتی سرد میشی تازه میفهمی هیچ پخی نبود و حیف احساست ...

یه وقتم هست طرفت با ارزشه اما مال تو نیست قسمت تو نیست ... وقتی بارها میخای از خداو نمیشه ینی قسمتت نیست و اینو بعداً میفهمی حکمتشو 

فقط خدا ...
آها آره من  ببین پنج سال تموم زار می‌زدم برا داشتن یکی ...  الان خدارو بارها شکر می‌ک ...

خیلی کمک کرد💛همیشه شاد و خوشحال باشی

دختر شهرام شب پره نشان😓

من یه روزی حس میکردم یه سری اشخاص رو هیچوقت نمیتونم فراموش کنم الان اسم طرفم یادم نمیاد😂

مطمئن باش اگه انتخاب اشتباهی داشتی بعد از جدایی و فراموش کردنش تازه خودتو پیدا میکنی و اعتماد به نفس میگیری فعلا هر تفریحی که میتونی رو امتحان کن و سر خودتو گرم کن بعدش حس خوب جدایی از آدم اشتباهی نصیبت میشه

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
انقد گذاشتیم همه دخالت کنن که دیگه از کنترل خارج شد

آخی بمیرم :(

اینقدر بدم میاد ازین ادما ک دخالت میکنن

من خودم کسی رو ک خیلی دوسش داشتم رو با کمرنگ کردن از یاد بردم عکساشو حرفاشو و....

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
من یه روزی حس میکردم یه سری اشخاص رو هیچوقت نمیتونم فراموش کنم الان اسم طرفم یادم نمیاد😂 مطمئن باش ...

بدبختی اینه وسط کرونای لعنتیم هست هیچ جوره نمیتونم خودمو سرگرم کنم قبلا یه باشگاه و کلاس زبان میرفتم اسیر شدیم بخدا😓

دختر شهرام شب پره نشان😓

عزیزم برام پیش نیومده.. حتی فکرشم داغونم میکنه از عشقم جدا شم.....امیدوارم هرچه زودتر ارامش برگرده به قلبت و بهترینها برات اتفاق بیفته.... گاهی اتفاقات غیر منتظره ای میفتن توی زندگیمون که هرطور شده باید باهاش کنار بیایم راه دیگه ای نیست

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
2706