2737
2739
عنوان

بچه ها چرا پسرا اینجوری ان

158 بازدید | 24 پست

تا محلشون نمیدم خیلی خودشون به در و دیوار میزنن نزدیک ادم شن.گاهی دلم میسوزه برا طرف همین که محلشون بدم قیافه میگیرن برا ادم حواب ادمو بخوان بدن البته خب شاید ی مدت کفری شن ناراحت شن تا بخوام محل بدم بهشون واقعا نمبدونم چیکار کنم

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چون پسرا به چیزای دست نیافتنی بیشتر علاقه دارن هرچی دست نیافتنی تر تو چشمشون خواستنی تر

ن خب دیگه مثلا تجربه ام کردم طرف سه سال تلاش کرد بهم نزدیک شه دید نتیجه نمیده دیگه دست کشید از خواستنم

مدلمونه نه که عمدی بخوایم اینکارو بکنیم ذاتیه 

وا خب من هی میگم مثلا طرف چقدر دوستم داره چند ماه تو جمع چشش دنبالمه همین میام توجه کنم بهش پررو میشه البته اینی که میگم ی حسود به معنای واقعی مثلا دوست داره فقط به خودش توجه بشه با پسر دیگه اصلا حرف نزنم بعد میرم سمت خودشم.الان جواب نمیده

ن خب دیگه مثلا تجربه ام کردم طرف سه سال تلاش کرد بهم نزدیک شه دید نتیجه نمیده دیگه دست کشید از خواست ...

خب اره دیگه. اون حالت بی توجهی میشه

نه افراط نه تفریط... پسرا از دخترایی که زود پا میدن که اصلا خوششون نمیاد

ولی بی محلی زیاد هم نتیجه نمیده

سرسنگین ، مغرور باید جوری باشی که واسه بدست اوردنت بجنگن

ادما قدر چیزایی که به سختی بدست میارنو بیشتر میدونن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
خب اره دیگه. اون حالت بی توجهی میشه نه افراط نه تفریط... پسرا از دخترایی که زود پا میدن که اصلا خوش ...

والا ب خدا جنگیدنم نمیبینم فقط فیلم دادن تا به چش بیان همین که ب چشم اومدن میرن تو قیافه این پسره که انگار مشکل داشت کلا اول سال حتی کاملا رسمی با پسر دیگه حرف میزدم به حدی عصبی میشد قشنگ مخل اونایی که چسبش بودن میداد الانم.که خودم میرم سمتش نمیدونم.چون من ی مدت ساکت بودمه چیه جوابمو نمیده 😐