2737
2739
عنوان

چرا مردا اینطورین

221 بازدید | 17 پست

بچه ها سلام ممنون که وقت گذاشتین میرم سر اصل مطلب مادرشوهرمو عمل کردن کاراشو من میکنم بعد دو روزه افت فشار دارم شوهرم اومد حالمو دید گفتم بریم دکتر گفت دوستم تو ماشینه بعد رفت شب اومد حالم بد بود نگاه کرد گفت مامان بهتری بعد شب موقع خواب میگه تو شاید وانمود میکنی انقدر حالم بد بود دیگه بلند بلند گریه میکردم گفتم من مامانتو مثل مامانم میدونم با این حالم ازش پرستاری میکنم اونم بغلم کرد بوسیدم اما خیلی به دلم اومد😢😢

مردا دوست دارن زنشون سالم باشه وقتی بیحال میشی بگو مثلا از سر راهت برام فلان چیزو بگیر از خودتم زیادی کار نکش

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاشو برو خونت عزیزمن لیاقت ندارن.به جای گریه زنگ میزدی اورژانس میرفتی دکتر.اون بوسه ش هم برای این بود که همچنان بمونی اونجا مامانشو نگه داری

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731

عزیزم .مادرشوهرتو هیچ وقت مثل مادرت ندون .تا جایی که کشش روحی و جسمی داشتی کنارش باش .اما همین که خسته شدی خودتو بکش کنار. 

زیادم خودتو براش اذیت نکن .فردا برمیگردن میگن وظیفه ت بود .

2740

داداش منم همینجوره متاسفانه

یبار پریود بودم خیییییییلی فشارم پایین بود توی توالت غش کردم میگفت خودمو زدم به مریضی =// خدا ازش نگذره

ولی بجاش خداروشکر نامزدم خیلی هوامو داره کافیه یه عطسه کنم میره کلی سرم و قرص تقدیتی میخره 😂 کافیه یه آخ ازش بشنوه هرچی بهش میگم عاااامو بخدا طوریم نیست گریه میکنه میگه باهام رو راست نیستی =////

2706