2737
2734
عنوان

کرونا کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 58 پست
بچه ها مسخره نکنید این روزا هر کسی روی یه چیزی حساس میشه و کاملا طبیعیه  استارتر اگه نگرانی ی ...

وایتس ریه رو ضعیف میکنه و اول کاری هم اعلام کردن از وایتس استفاده نکنید

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
ضدعفونیش کن...چرا بعصیا الکی مسخره میکنن؟

منم بنظرم باید ضدعفونیش کنه.  بعضیا فکر میکنن استارتر گفته کولر روشن کنیم کرونا میگیریم. حتی متن تاپیک رو کامل نمیخونن

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در کولر رو گذاشتن توی کوچه. نگرانه آلوده شده باشه

چن بار تو رسانه گف کولر یه هر تهویه دیگه ممکنه این ویروس جابه جا کنه یا بقول بعضیا که میگن پر نداره ویروس به پرواز درآره ...

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2728

اسی عزیزم.اب صابون درست کن اسپری کن روش.یا جوش شیرین و سرکه.یخورده جوش میخوره ولی وقتی جوشش تموم شد بزن بهش یا به دستمال بزن و بکش روش

وایتس و اینا استفاده نکنی یوخ🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

ریه رو ضعیف میکنه 😟

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
خب توکوچه کی بهش دست زده که آلوده بشه بعدشم آلوده بشه دستشونوبشورن دریچه روهم ضدعفونی کنه دیگه

دست زده؟  کف زمین  پا   دست زدن   

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2740
بچه ها مسخره نکنید این روزا هر کسی روی یه چیزی حساس میشه و کاملا طبیعیه  استارتر اگه نگرانی ی ...

افرین بخدا حالا خودشون تو خونهاشون بدتر هستنا.گذاشته کف زمین.زمین پر از الودگیه

دختر۹ ساله.پسرم
در کولر رو گذاشته کف زمین.زمین محل شما کرونا نداره

استارتر جان ول کن اینارو از سطح به سطح احتمالش هس ولی کمه ‌...البته تازگیا میگن کمه...با یه روش آسون ضدعفونی کن مثلا اسپری کن مواد ضدعفونی روش یا دستمال نم دار ضد عفونی کننده بکش روش...استرس نده که خودش بدتر از کروناس

اره خودم باید برم با تاید بشورم تا به دلم بچسبه

حیاط داری

سعی کن مرز بین وسواس و رعایت رو تشخیص بدی وگرنه بعدا خیلی آسیب میبینی!ویروس پر نداره پرواز کنه حتی ا ...

چشم عزیزدلم.واقعا بعضیا مثل شما اینقدر باشخصیت.بعضیا فقط پی مسخره بازی.

دختر۹ ساله.پسرم
خب توکوچه کی بهش دست زده که آلوده بشه بعدشم آلوده بشه دستشونوبشورن دریچه روهم ضدعفونی کنه دیگه

کف کوچه کثیفه نه اینکه کسی دست زده یا نه.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706