2733
2734
عنوان

کرونا کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 58 پست
نه ندارم😔

منم ندارم کارمو سخت کرده اشکال نداره دستمال بکش بیست ثانیه که گرشت هرجا بشوری ویروسی نیس که بخوای اونجارم ضدعفونی کنی

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
اتفاقا میگن چون کولر هوارو میچرخونه در دوران کرونا بهتره نباشه چن بارم تو تلوزیون گفت ،هوارو مثلا از ...

اخه عزیزم من مشکل قلبی دارم تو خونه بچه کوچیک دارم.من اگه مریض شم بچه ام چی میشه

دختر۹ ساله.پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان مسخره نکنید. همیشه باید احتمال بدید هرجا آلوده به ویروس باشه. شایدم فقط توی شهرما کرونا هنوز ...

چشم عزیزم.واقعا بعضیا دور از جونت شعور ندارن.منم مشکلم اینه که کف خوابونده با اینکه این همه تلویزیون گفته اصل ویروس کف زمینه

دختر۹ ساله.پسرم
چن بار تو رسانه گف کولر یه هر تهویه دیگه ممکنه این ویروس جابه جا کنه یا بقول بعضیا که میگن پر نداره ...

در صورتی که شما تو فضایی باشید که در اون فرد آلوده باشه اگه کولر و تهویه روشن باشه فضای ایمن به جای یک متر فاصله میشه شش متر!نه واسه کولر خونه!

2728
اسی عزیزم.اب صابون درست کن اسپری کن روش.یا جوش شیرین و سرکه.یخورده جوش میخوره ولی وقتی جوشش تموم شد ...

چشم عزیزدلم‌.واقعا کف زمین الودگی کامل هستش.من خودم از صبح میمونم چن نفر گلاب روت تف میکنن رو زمین.بعدش من تهران تهران هنوز مرز پر خطره

دختر۹ ساله.پسرم
چشم عزیزم.واقعا بعضیا دور از جونت شعور ندارن.منم مشکلم اینه که کف خوابونده با اینکه این همه تلویزیون ...

عزیزم بنظر من توی دوران کرونا باید وسواس داشته باشی. هرکی رعایت نکرده مریض شده دیگه.

شما هرکاری صلاح میدونی انجام بده.

ان شاالله همیشه شاد و سلامت باشی.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
وایتس ریه رو ضعیف میکنه و اول کاری هم اعلام کردن از وایتس استفاده نکنید

ما که قبل از کرونا هم گاهی ازش استفاده میکردیم الانم این یک بار برای استارتر بهتر از اینه که چند روز حرص بخوره

وایتکس ریه رو نابود میکنه نگرانی همه اعضای بدنو

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
عزیزم بنظر من توی دوران کرونا باید وسواس داشته باشی. هرکی رعایت نکرده مریض شده دیگه. شما هرکاری صلا ...

فدات بشم عزیزم.اره بخدا اگه بدونی استرس کرونا از خود کرونا بیشتر داره منو میکشه😔اصلا خل شدم از کرونا 

دختر۹ ساله.پسرم
2738
فدات بشم عزیزم.اره بخدا اگه بدونی استرس کرونا از خود کرونا بیشتر داره منو میکشه😔اصلا خل شدم از کرون ...

این روزا هم بالاخره میگذره. وقتی کاملا داری رعایت میکنی دیگه فکر و خیال بیهوده نکن. توکل بر خدا کن. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
این روزا هم بالاخره میگذره. وقتی کاملا داری رعایت میکنی دیگه فکر و خیال بیهوده نکن. توکل بر خدا کن.& ...

اره بخدا.انشالله همه سلامت باشن.با اینکه مسخره کن تو ذاتشونو.ممنونم ازت

دختر۹ ساله.پسرم
اره بخدا.انشالله همه سلامت باشن.با اینکه مسخره کن تو ذاتشونو.ممنونم ازت

عزیزم‌مسخره کردن نداره 

مامان من بدتر از شما بود 

افسردگی شدید گرفته هر چیزیو ده بار میشوره ولی بازم میگه نه فایده نداره هنش گریع میکنه همش تو خودشه 

من میگم اعتدالش خوبه نه مثل شما نه مثل یه عده دیگه که اصلا رعایت نمیکنن و نکردن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
عزیزم‌مسخره کردن نداره  مامان من بدتر از شما بود  افسردگی شدید گرفته هر چیزیو ده بار میش ...

گل مهر منم همینجور شدم‌.ی دفعه میبینی دیگه کار نمیکنن و فقط میشینم از بس بشور و بساب خستم میکنه

دختر۹ ساله.پسرم
چشم عزیزدلم‌.واقعا کف زمین الودگی کامل هستش.من خودم از صبح میمونم چن نفر گلاب روت تف میکنن رو زمین.ب ...

اره ادم باس حواسش جم کنه😊

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
ما که قبل از کرونا هم گاهی ازش استفاده میکردیم الانم این یک بار برای استارتر بهتر از اینه که چند روز ...

اره ولی وقتی جایگزین خیلی بی خطر تری هست .چرا عاقل کند کاری....🤷🏻‍♀️

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■