2733
2734
عنوان

دوستان بچم دختر شده وهزار تا حرف میشنوم

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش میگن دختر زاهست . سریع اینو زایید بچه دوم پسر بیار.من مگه جای خدام. جالبه همه خواهرشوهرام دوتا د ...

بعد از دنیا اومدن دخترت هم توجمع خیلی احترامش کن،مثلا زهراخانم صداش کن

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2731

شما هم باید جواب بدی دیگه بگی این هدیه از طرف خداست و رو چشممون جا داره چه دختر چه پسر 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2740

آخ که متنفرم از این هایی که تبعیض جنسیت دارن 

حالم به هم میخوره ازشون 

منم بخاطر همین هنوز جنسیت بچه دوم رو نگفتم بهشون 

مادرشوهرم علنی میگفت خداکنه پسر بشه که دیگه بچه نیارین 

دلم میخواد روی این عقایدشون بالا بیارم 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

گناه داره اون بچه تو مادرشی براش احترام قائل شو

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
همش میگن دختر زاهست . سریع اینو زایید بچه دوم پسر بیار.من مگه جای خدام. جالبه همه خواهرشوهرام دوتا د ...

عزیزم بهشون بگو همینکه بچم سالمه خداروشکر میکنم،حالا خوب بود دورازجون یه پسر معلول به دنیا میاوردم؟!

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

تو خودتم دوست داشتی پسر شه مططططمعنم 

والا منم خانواده شووووهرم به ششششدت پسری بودن

اما من عااااشق دختر جوری خوشحال بودم دختر بود که همش میگفتم کاااااش دوقلو میشد حالا که دختره دهنشون جوووری بسته شد که الان که الانه به دخترم به چشم ملکه نگاه میکنن همه ازززز بس بهش میرسم و گداشتمش روی تخم چشام از الانم میگم بهسون دعا کنید خدا به دخترم خواهر بده خودشونم دارن دختری میشن کم کم😂😂😂

2706