2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عطاری

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2742

من حنا وقهوه(بایداز عطاری بگیری قهوه خوراکی نیست) گذاشتم ریزش موهام خیلی کم شده

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2740
قهوه غیر خوراکی هم داریم؟

بله غیر خوراکی هست که باحنا قاطی میشه وباعث میشه که اون قرمزی حنا ازبین بره وموها قهوای خوشرنگ شه عطاری‌ها دارن ولی اگه گذاشتی مقدار قهوه رو بیشتر بزار دیه دونه تخم مرغ هم بزن بعد 6ساعت بزار رو سرت بمونه

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹

اسمشو یادم نیست ولی ما تو شهرمون یه بازار داریم همش عطاریه از اونجا گرفتم

عطاری

سلام راستی رفتی خونه همسایتون؟بچه بدون سرپرست چیشد

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
سلام راستی رفتی خونه همسایتون؟بچه بدون سرپرست چیشد

آره رفتیم بچه رو نیاورده بودن فقط پدر بزرگه بچه باداییش وزنداییش اومده بودن گفتن که پدر ومادربچه گویا موتور داشتن ودوتاییشون رفتن بیرون واسه انجام کاری که تصادف میکنند متاسفانه وجونشونوازدست میدن بعد من به زندایی بچه گفتم که باردارم ومیترسم ازپسش برنیام بعد خانمه یدفه تعجب کرد گفت که اماگفتن شماکه باردارنمیشی گفتم ن کی گفته گفت این خانم ینی همسایمون منم بهم برخورد واون خانمم ازاین دروغ ناراحت شد گفت اگه اینطوری باشه پس من خودم ازش نگهداری میکنم گفت مامیخوایم این بچه رو بدیم به یه خونواده ای که بچه دارنشن که هم ماثواب کنیم هم اون خونواده صاحب بچه بشن خلاصه دیگه جریان اینطوری بود که هم ماقبول نکردیم هم اونا

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
آره رفتیم بچه رو نیاورده بودن فقط پدر بزرگه بچه باداییش وزنداییش اومده بودن گفتن که پدر ومادربچه گوی ...

دایی شوهرمن بچع دارنمیشدن ی بچع اوردن بزرگ کردن الان اون بچع شده سوهان عمرشون دزدی میکنه از دخل مغازه باباش...سالی چندتا ماشین میخرن براش همرو افسرمیگیره ازش هرسریم ۸.۹تومن خلافی هرکدوم ماشینا...حتی دستش بلندشده رو پدر مادر....خدا اگ ب بعضیا بچه نمیده حتما ی صلاحی توش هس 

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706