2733
2734
عنوان

شوهرم همش طرف خانوادشه چیکار کنم ؟

4477 بازدید | 29 پست

شوهرم همیشه باید یه تیکه بندازه که اونا درست میگن و اونا این کار درست انجام دادن وفقط تو مقصری .الانم دیروز تا حالا باهاش قهرم دعوای بدی کردیم واقعا فک میکنم دیگه نمیتونم با این رفتاراش کنار بیام😭

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه داشتین ک بدتر بود:/

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2731
یه نمونه تعریف کن کاراشون براش ثابت کن

مثلا  این توقع داره من هر روز به خواهرشو مادرش زنگ بزنم ولی اونا حتی یه زنگم به من نمیزنن .اون عروسشون رو بیشتر از من احترام میذارن

بچه داشتین ک بدتر بود:/

نه دیگه اگه بچه  داشتم سرگرمش میشدم اصلا اهمیت به هیچیش نمیدادم.الان تو شهر دور از خانوادم .دارم دق میکنم

2738
مثلا  این توقع داره من هر روز به خواهرشو مادرش زنگ بزنم ولی اونا حتی یه زنگم به من نمیزنن .اون ...

عزیزم من مادر شوهرم اینجوری بود منم محل ندادم الان دیگ کار ندار فقط بی محلی کن بگو باش ولی کار خودتو بکن

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
برو پیش مشاور شاید یه رفتاری داری که به چشم خودت نمیاد ولی باعث شده همسرت طرفت نباشه 

اینقدر احترام خانوادش گذاشتم  واسه خونه اونا خرید میکردم بدون اینکه حتی شوهرم بخاد بگه ..ولی الان دیگه  ایقد ناراحتی بهم فشار اورده دعوا کردیم قهرم .اومدم تواتاق دیروز تا حالا بیرون نمیرم مگر اینکه اون بره که من نبینمش

عزیزم من مادر شوهرم اینجوری بود منم محل ندادم الان دیگ کار ندار فقط بی محلی کن بگو باش ولی کار خودتو ...

اخه زنگ میزنن به شوهرم میگن زنت زنگمون نمیزنه 

اینقدر احترام خانوادش گذاشتم  واسه خونه اونا خرید میکردم بدون اینکه حتی شوهرم بخاد بگه ..ولی ال ...

خب عزیزم مشکل همینجاس دیگ دیدی گفتم ایرادی داری ک به چشمت نمیاد اصلا چ دلیلی داره بخوای واسشون خرید کنی اونم خودجوش همیشه صاف و ساده بودن خوب نیست زیرکی لازمه

2706