2737
2739
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

2279 بازدید | 57 پست

بچه من بچه های خواهرم خیلی شیطونن دوتا پسرن و من ی دختر دارم.خواهرم شهرستانه و از اونجا اومده شهر ما.من ی دختر ۴ سالو نیمه دارم ک اصلا با پسر بزرگ خواهرم که ۷ سالشه نمیسازه .امشب مهمونی خونه مامانم بود و چون شوهرم با خانوادم قهره نیومده بود و بهم تاکید کرده بارها ک حواسم باشه بچهای خواهرم و مخصوصا این پسرش بچه رو نزنن.امشب دخترم با پسر خواهرم  تو حیاط دعواشون میشه و مثل اینوه دختر من اونو گاز میگیره و اونم اینو میزنه زمین‌.لب دخترم بدجوری ورم کرده و خونمرده شده .من امشب واسه اینکه ورمش بخوابه بهانه اوردم و خونه نرفتم.ولی الان بدتره و دخترم گریه میکنه و میگه دندونشم درده.من نمیدونم فردا چجوری واسه شوهرم توضیح بدم.اصلا دخترم سابقه گاز گرفتن نداشته و من اصلا متوجه نشدم اینا کی رفتن تو حیاط.الان لبش خیلی بدجوره.نمیدونم واسه شوهرم واقعا چی باید فردا توضیح بدم.خیلی خیلی حساسه رو دخترم و از اون بیشتر رو این بچه خواهرم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهرم عادت ب بی رحمی داره.میدونم خودمم بی حواسی کردم ولی نمیدونم حالا چی ب شوهرم بگم واقعا وقتی بچه رو این شکلی ببینه

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

خواهرت چی اون حرفی نزد😑

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
ازالان خودتو آماده کن کم‌کم بش بگی

سلام نامرد🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706