2726
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

2273 بازدید | 57 پست

بچه من بچه های خواهرم خیلی شیطونن دوتا پسرن و من ی دختر دارم.خواهرم شهرستانه و از اونجا اومده شهر ما.من ی دختر ۴ سالو نیمه دارم ک اصلا با پسر بزرگ خواهرم که ۷ سالشه نمیسازه .امشب مهمونی خونه مامانم بود و چون شوهرم با خانوادم قهره نیومده بود و بهم تاکید کرده بارها ک حواسم باشه بچهای خواهرم و مخصوصا این پسرش بچه رو نزنن.امشب دخترم با پسر خواهرم  تو حیاط دعواشون میشه و مثل اینوه دختر من اونو گاز میگیره و اونم اینو میزنه زمین‌.لب دخترم بدجوری ورم کرده و خونمرده شده .من امشب واسه اینکه ورمش بخوابه بهانه اوردم و خونه نرفتم.ولی الان بدتره و دخترم گریه میکنه و میگه دندونشم درده.من نمیدونم فردا چجوری واسه شوهرم توضیح بدم.اصلا دخترم سابقه گاز گرفتن نداشته و من اصلا متوجه نشدم اینا کی رفتن تو حیاط.الان لبش خیلی بدجوره.نمیدونم واسه شوهرم واقعا چی باید فردا توضیح بدم.خیلی خیلی حساسه رو دخترم و از اون بیشتر رو این بچه خواهرم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهرم عادت ب بی رحمی داره.میدونم خودمم بی حواسی کردم ولی نمیدونم حالا چی ب شوهرم بگم واقعا وقتی بچه رو این شکلی ببینه

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

خواهرت چی اون حرفی نزد😑

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
ازالان خودتو آماده کن کم‌کم بش بگی

سلام نامرد🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706