2737
2739
باشه چشم اینوهم حتماامتحان میکنم یه مدت

حتما بده پسر همسایمون اینجوری کمرش سفت شد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باشه فدات

خواهش میکنم گلی🌹

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم شاید استرس داره سعی کن ببریش مشاوره گاهی ارثی هم هست سنشون بالاتر که میره درست میشه شبا هم کمت ...

نه بابااصلادعوانمیکنم خودش میگه مامان شب خونه بارون اومده خیس کرده منو ورفته

عاشق پسرانم وعشقم هستم ودوستش دارممممم
2738
شب قبل از خواب ببرینش دستشویی و وقتی هم میخوابه ببینید چند ساعت بعد جیش میکنه، همون حوالی بیدارش کنی ...

میدونم اونارو پسربزرگمو اونطوری کردم یاد گرفت الان ۸سالشه ازوقتی ازبی بی دراومده جیش نکرده ولی این هرکاری میکنم نمیشه ونمیشه  

شب هر2ساعت بیدارش کن ببرش جیش مثانه هردوساعت پرمیشه کم کم بهترمیشه شبامایعات کم بش بده بیشترپیشش باش ...

والله باداداشش زبادبزن بزن دارم همه جاهاشونم همدیگرومیزنن نمیدونم که الانم شمااینطوری گفتین بدتر نگران شدم

من تا 10 سالگی جیس میکردم جام 😂 به مرور خودش خوب میشه

من خودمم تا ۷ یا۸سالگی قشنگ یادمه جیش میکردم.دوشلوار کپی هم داشتم همیشه میزاشتم زیربالشم شب وقتی احساس میکردم جیش کردم پامیشدم کثیفه رودرمیآوردم خشکه رومیپوشیدم   

شب قبل از خواب ببرینش دستشویی و وقتی هم میخوابه ببینید چند ساعت بعد جیش میکنه، همون حوالی بیدارش کنی ...

میدونم اونارو پسربزرگمو اونطوری کردم یاد گرفت الان ۸سالشه ازوقتی ازبی بی دراومده جیش نکرده ولی این هرکاری میکنم نمیشه ونمیشه  

والله باداداشش زبادبزن بزن دارم همه جاهاشونم همدیگرومیزنن نمیدونم که الانم شمااینطوری گفتین بدتر نگر ...

اگه قبلناجیش نمیکردبعد ی دفه ای خودشوخیس میکنه شایدداداشش زده توکمرش میگن کمرضعیف میشه

2706