2737
2734
عنوان

بیاین تتو جدید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 93 پست
وای بزن  من خودم بعد کنکورم چاق شدم حالا ۲/۳ سال از کنکورم میگذره و در حال لاغر شدنم یعنی ب مح ...

بزن نميبينه اونجا رو كه مامانت😂😂

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بزن  من خودم بعد کنکورم چاق شدم حالا ۲/۳ سال از کنکورم میگذره و در حال لاغر شدنم یعنی ب مح ...

😍خیلی خفنن اتفاقا خیلی طرحا خفنیم هست برا اونجاها

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
جیگرتو برم فردا اینا عکس میزارم لایکت میکنم  ♥️♥️♥️♥️

جدي چه خوب مرسي عزيزم😍

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2728
❤😍❤خدا حفظش کنه عزیزممممممم🌸ایشالله سایش بالا سرتون باشه راست میگه دگ ادم یبار به دنیا میاد کاری ک ...

قربونت عزیز دلم همچنین شما و همسر نازنینتو 

واقعا بخدا چ اشکال داره آدم از خودش لذت ببره 

ایشالا همه حالشون با خودشون خوب باشه و ب خاطر این و اون زندگیشون فدا نکنن 

میبوسمت 

تتو بعد چند سال سبز یا آبی نمیشه؟؟؟ کاشت نگین؟؟؟ ببخشید یعنی دیگه از رو پوست کنده نمیشه؟ عفونت نمیک ...

چرا كنده ميشه من زدم يك سال داشتمش خيلي سينه م عفونت كردم درش اوردم

تتو بعد چند سال سبز یا آبی نمیشه؟؟؟ کاشت نگین؟؟؟ ببخشید یعنی دیگه از رو پوست کنده نمیشه؟ عفونت نمیک ...

رنگ خوب بزنی اصلا تتو قبلیمو من ۱۳ سالم بود زدم مشکیه مشکیه 

میکرودرمال اگه مواظب باشی نه کنده نمیشه مگه گیر کنه یجا خیلی بکشیش که کنده بشه ولی باز میتونی تو جاش نگین بزاری دردم نداره قرص سفیکسیم بخوری اصلا عفونت نمیکنه

2738
قربونت عزیز دلم همچنین شما و همسر نازنینتو  واقعا بخدا چ اشکال داره آدم از خودش لذت ببره  ...

😍🌸❤همچنین گلم ایشالله که خدا یکی و سر راهت بزاره که مشوقت باشه نه محدود کنندت چون مردی که ادم و محدود کنه بلا جونه😍🌸

دوس جونی 

دوباره میذاری من عاشق تتوام

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

شوهر منم رفته کاور کرده،خدا میدونه تو دلم چه قندی آب شد😋😍

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706