2737
2734
عنوان

بیاین تتو جدید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااي نه اصلاااا من زدم خيلي خيلي پشيمونم از وقتي زدم سينه م چرك و عقونت ميكرد درش اوردم البته واسه ...

من زدم اصلا نه قرص خوردم نه مراقبت کردم‌🙄😅😂خیلیم خوبه همون روزم رفتم حموم بستگی به میزان سوراخشوووو این که پایه ها چفت بشه هم داره

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
2731
اي جان چه باباي جوووني داري، خدا نگهش داره، چند سالشه

قربونت شم من خدا تو و خانوادتو سالم نگه داره 

بابای من ۵۰ سالشه و دل جوونی داره 😁😁😁امروزم رفته‌ عینک طبی زرد خریده ، مامانم میگه اینو اداره روت میشه بزنی ؟ میگه چرا نه ب صورتم میاد حالا فردا می‌خواد بره عوض کنه دسته سورمه ای بگیره یکم سنگین تر شه🤣

رنگ رژلبای مامانمو بابام انتخاب میکنه😁

2740
قربونت شم من خدا تو و خانوادتو سالم نگه داره  بابای من ۵۰ سالشه و دل جوونی داره 😁😁😁امر ...

اوووووخي چقدر دوست دارم ببينمش ناااازي.

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
مبارکه قشنگه تتوش من خودم برا استخون ترقوه خیلی متنای انگلیسی دوست دارم دلم میخواد بزنم ولی همه می ...

تتو اصلا زیاد پشیمونی ندارهههه من از ۱۳ سالگی تتو میزدم 🙄یدونشم پشیمون نشدم اگه دوسدداری یه فونت خیلی ریز رو ترقوه ات بزن 

اون نگینم میکرو درمالهه کاشت نگین تو پوسته

🙄تو فکرشممم بزنم خطمو 

وای بزن 

من خودم بعد کنکورم چاق شدم حالا ۲/۳ سال از کنکورم میگذره و در حال لاغر شدنم یعنی ب محض اینکه لاغر بشم اول اونجا رو میزنم و پشت کمرم رو ستون فقراتم خیلی ظریف 

ی جا دیگه میخواستم بزنم مامانم گف اینکارو کنی از خونه گمشو بیرون🥴زیر خط با.س.ن

مبارکه قشنگه تتوش من خودم برا استخون ترقوه خیلی متنای انگلیسی دوست دارم دلم میخواد بزنم ولی همه می ...

من روي استخون ترقوه متن لاتين زدم خيلي راضيم چون توي ديد نيست زده نميشي اگر دلت ميخاد حتما بزن نزار تو دلت بمونه ، روي رون پامم يكي هست

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
تتو اصلا زیاد پشیمونی ندارهههه من از ۱۳ سالگی تتو میزدم 🙄یدونشم پشیمون نشدم اگه دوسدداری یه فونت خی ...

تتو بعد چند سال سبز یا آبی نمیشه؟؟؟

کاشت نگین؟؟؟ ببخشید یعنی دیگه از رو پوست کنده نمیشه؟ عفونت نمیکنه؟؟؟

قربونت شم من خدا تو و خانوادتو سالم نگه داره  بابای من ۵۰ سالشه و دل جوونی داره 😁😁😁امر ...

❤😍❤خدا حفظش کنه عزیزممممممم🌸ایشالله سایش بالا سرتون باشه راست میگه دگ ادم یبار به دنیا میاد کاری که دوست داره رو انجام ندههه کههه دگ زندگی نمیکنه داره مثه رباط پیرو بقیه میره