2733
2739
عنوان

میخوام بدون مهریه ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 31685 بازدید | 888 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون مهریه ازدواج کردن بزرگترین اشتباهیه که میتونی مرتکب بشی...

درسته مرد اگه بخواد خیانت کنه، هیچوقت از ترس مهریه عقب نمیکشه، ولی اون موقع حداقل مهریه ات رو میذاری اجرا و تلافی می کنی کارش رو...

مهریه فروختن دختر نیست که بعضی دوستان میگن

اتفاقا شما بدون مهریه ازدواج کنی، ارزش خودت و پایین آوردی

اگه هم میخوای بدون مهریه ازدواج کنی، به نظرم همه شروط ضمن عقد رو از شوهرت با یه وکالت محضری بگیر

بعدا که بری تو زندگی، نه مهریه داری نه هیچ حقی تو زندگی تا تقی به توقی میخوره، شوهرت میگه پاشو برو خونه بابات😑

نمی دونم چرا واقعا همچین اشتباهی براتون واضح نیست که می پرسید؟؟

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

بزار داستان خودمو برات تعریف کنم 

منم اول که با شوهرم ازدواج کردم گفتم مهریه نمیخوام ولی خانوادم خیلی اصرار کردن که باید مهریه باشه حتی عروسی هم نمیخواستم 

منم به شوهرم گفتم باشه بزار هر چقدر میخوان مهر بندازن من بعد عروسی میبخشم 

ولی بعد عروسی دقیقا دو هفته بعد عروسیم فهمیدم شوهرم با یه زن دیگه رابطه داره صیغه داشته قبل من دعواهایی بعدش بماند 

دنیا رو سرم خراب شد چون ادمی بود که ظاهرش مذهبی بود 

الان که فکرشو میکنم میبینم که چقدر شانس اوردم که مهریه انداختن برام 

دم بابام گررررم

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
2742
بدون مهریه ازدواج کردن بزرگترین اشتباهیه که میتونی مرتکب بشی... درسته مرد اگه بخواد خیانت کنه، هیچو ...

منم داشتم این اشتباهو میکردم خدارو شکر بابام مانع شد

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
حالا بزار مهریه هرقت دیدی واقعا ارزش شو داره بعد ببخش 

منم این کارو کردم

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خب شاید اره مهریه واسه اذیت کردن و تلافی کردن خوبه اما من نمیخوام ب اون روز فکر کنم و‌خودمو براش اما ...

عزیزم ان شاءالله خوشبخت بشی          در جواب سوالت مگه مردی قابل اعتماد تر از حضرت علی بودن یا خانمی عاقل تر از حضرت زهرا؟    حضرت زهرا هم مهریه داشته هم جهاز درحد عرف زمان.       دیگه تصمیم باخودته 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2740
چرا

دینمون گفته زن باید مهریه داشته باشه

من مخالف مهر زیادم اما کمش شیرینه

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔

خخخخخ بزار بگم مادربزرگ من مهریش ۱۰۰۰تومنه هر وقت با پدر بزرگم دعواش میشه پدربزرگم یه دونه رب گوجه میندازه جلوش میگه بقیشم برا خودت .....اونوقت شما .....بهترین مردم باشه اخر میزنه داخل سرت اشتباه نکن

بنده به عنوان یه آقا ک مجردم هست وخیلی اتفاقی پست شمارو دیدم اول باید اینو بگم که خیلی خوشحالم که هنوز چنین طرز تفکرایی مثل ادمین گرامی این پست وجود داره واز حرفاشون متوجه شدم ایشون واقعا دنبال یه عشق خالص عمری هست که درکش واسه یه عده که نگاهشون مادی هست سخته یا حتی نشد.اما اینم بگم اگر دیدگاهت رو نسبت به مهریه تغییر بدی نظرت عوض میشه.شما مهریه قرار بده کم وزیادش باخودته اگر میخوای بهت به چشم کالا نگاه نکنن خوب یه چیز معقول که میدونی در شان خودتون هست حتما تعیین کنید.نمیدونم درسته یا غلط ولی شخصا اگر برم جایی خواستگاری ازم مهریه نخوان شاید اولش خوشحال بشم ولی بعدش نه.چون به عنوان یک مرد دلم میخواد تواناییم رو ثابت کنم به همسرم.اگه ازم چیزی نخواد حس میکنم بهم ترحم کرده.اما اگر مقدارش در حد توانم نبود که خوب سعی میکنم بقیه موارد بسنجم ببینم ارزشش داره یا نه اما اگر در حد توانم بود چ بهتر ازش استقبال هم میکنم.چون هم سنت پیغمبره هم اینجور هدیه ای ناقابل به همسرم دادم.دیدگاه منم مثل شماس اما خوب باید قبول کرد جو حاکم بر جامعمون طوری نیس که واسه مهریه هیچی تعیین نکنیم.باید قبول کنیم که از تجارب دیگران استفاده کنیم.ضمنا تعیین مهریه به هیچوجه مخالفتی با میزان علاقه طرفین نداره ونمیتونه داشته باشه.امیدوارم همه خوشبخت بشن در آخر هم خدا یه گوشه چشمی هم به من کنه.موفق باشید.

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.
زنها تو عصبانیت قابل کنترل نیستن؟! چند تا زن دیدی تو دعوا چاقو بکشن و آدم بکشن، چند تا مرد دیدی؟ چند ...

اینی ک میگی برای غریبس ک ب سیم اخر میزنن

چندتا مرد دیدی زنشو از خونه بندازه بیرون؟چندتا زن دبدی؟

تا جایی هم ک من دیدم و توو سایت هن هست

زنا راحت تر جدا میشن تا مردا

خواسته مردا توو زندگی فقط ارامشه

خواسته ی زنا چیه؟نمیگم همشونا اکثرشون بابد براشون کلی کار کنی از دادن کادو های مختلف تا توقع زیاد و گیر های الکی و نساختن و...

مردا شاید نشون ندن ولی بیشتر سعی میکنن زندگی رو نگه دارن!من کلی زن دیدم خیانت کردن ولی شوهرشون بازم خواستن ک باهاشون بمونن!

چندتا زن همچین کاری میکنن

2706